Iemand die zou willen zwemmen in de zee van gekte. En ik zou graag het leven willen leiden met de man die ik verdien. Iemand die een fijn metgezel kan zijn.
Ik ben een gezelligheidsdier en ik zou het dan ook leuk vinden als jij dat ook bent. Samen uit eten gaan of samen koken. Je bent realistisch en ook al heb je een rugzakje, je blijft niet in het verleden hangen maar kijkt vol vertrouwen naar de toekomst.
Hoe sta jij in het leven? vrij en open? ben jij opzoek naar een date of een vaste relatie? Ik zou alles van je willen weten als jij dat ook van mij wilt. ik ben een vrijer, reiziger, spontaan en vrolijk. ik hou van mensen, de liefde en sex. En van dat laatste kan ik maar niet genoeg van krijgen! je kunt het krijgen
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
BeautyBrennie, 56 jaar · Heijenrath
Je gaat me een bericht sturen en me vertellen of je me leuk vindt, we zullen het heel snel leuk hebben!
Sunnywoman, 55 jaar · Marum
Als je maar geil bent, en dat je mij laat genieten en de rest dat komt vanzelf wel. Ik wacht op je.
Metoyou4, 55 jaar · Kapelle-op-den-Bos
mag ik ontdekken
DateAntwerp, 58 jaar · Antwerpen
Ik hou van een goed verzorgde man, niet te behaard. Hygienisch en betrouwbaar. Liefst in het bezit van eigen vervoer. Ik hou
Gerdatjeee, 55 jaar · Mechelen-aan-de-Maas
Vind je het idee van een hapje en een drankje ook goed of zie jij het de eerste keer wel anders? Ik sta open voor veel dus ik hoor
Wynnterr, 55 jaar · Zeewolde
Mijn ideale man zou medelevend, trouw, ondersteunend en leuk moeten zijn. Hij zou van knuffelen moeten houden en zoent graag.