Een leuke spontane jongeman die lekker in het leven staat. Leuke baan leuke uitdagingen en lekker romantisch. Dat vind ik wel heel erg belangrijk namelijk. Ik ben echt romantisch ingesteld en vind het ook erg belangrijk dat op een of andere manier ook terug te krijgen.
Ik ben op zoek naar vriendschap met voordelen, seks en reizen meestal. Ik ga graag op reis, koop mooie dingen, verkoop ze soms. Ik wil iemand die gezond, vrolijk en betrouwbaar is. Ik hou van een man die voor me zorgt en me beschermt.
Ken jij het gevoel? Heb jij ook iets dergelijks meegemaakt of heb je gewoon behoefte aan leuk gezelschap om samen te genieten van het leven wat wij nog voor ons hebben? laat dan zeker een berichtje achter.
Jij, nette en gezellig man kan goed een boom opzetten en als jij eenmaal aan de praat bent weet je niet meer te stoppen. Ik kan dan heerlijk achterover gaan leunen en naar jou luisteren. Rust straal jij zeker uit!
Ondanks dat je waarschijnlijk een hekel hebt aan mijn soort mensen door het werk wat ik doe hoop ik toch dat je iets verder kijkt en inziet dat mijn werk los staat van de persoon die ik ben. Ik betaal over mijn werk ook belasting net als jij.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Yvonne57Single, 58 jaar · Haarlem
Jij bent een leuke sportieve man die weet hoe hij met vrouwen moet omgaan.. Stijl en romantiek kan ik waarderen...
Taline, 56 jaar · Glimmen
Doe met me alles wat je kunt en laat me weten of je me leuk vindt, ik hou erg van seks dus ik wacht op je!
Sondra, 58 jaar · Lelystad
Ik zoek een leuke heer, waarmee ik leuke dingen zou kunnen ondernemen. Ik ben op zoek naar liefde en warmte en zou dan op prijs
Dorriexx, 58 jaar · Annerveenschekanaal
Ik ben op zoek naar iemand die zo geweldig is dat ik er eventueel mee zou willen trouwen. Dat is ook wel het advies wat ik van een
Maralijntje, 57 jaar · Eigenbilzen
Ik ben op zoek naar een leuke lieve man die ook het verleden achter zich wil laten en zich wil richten op de toekomst. Echte eisen
Ienieminie, 56 jaar · Bathmen
Een man die ook de sex mist in zijn leven. Een heerlijke knuffelbeer die wel iets meer wil dan alleen maar knuffelen. Een man