Ik ben een gezelligheidsdier en ik zou het dan ook leuk vinden als jij dat ook bent. Samen uit eten gaan of samen koken. Je bent realistisch en ook al heb je een rugzakje, je blijft niet in het verleden hangen maar kijkt vol vertrouwen naar de toekomst.
HeerlijkMoppie, 58 jaar · Rotterdam
♥ Zuid-Holland ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ken jij het gevoel? Heb jij ook iets dergelijks meegemaakt of heb je gewoon behoefte aan leuk gezelschap om samen te genieten van het leven wat wij nog voor ons hebben? laat dan zeker een berichtje achter.
Jij bent ideaal voor mij, jij stelt dingen voor die we misschien kunnen gaan doen en we gaan dat zeker een dag uitproberen! Je bent ook een aardig iemand.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gloria1959, 58 jaar · Nieuw Namen
Als je geïnteresseerd bent in mij denk ik dat je me moet berichten. Laten we vandaag voor ons laten werken. Ik zal alles
DaryaKiss, 58 jaar · Duivendrecht
Ik denk aan een stoute man die zijn geile meid aankan. Ik vind het leuk als je leuk bent om bij te zijn en begrip hebt. Die graag
Bulletj19610726, 56 jaar · Geraardsbergen
Lief aardig en een mogelijkheid tot oordelen en beoordelen. Behalve rustig ben je ook druk in sommige dingen. Je kan vol passie
Hanna4U, 58 jaar · Leuvenheim
Ik wil een goede sekspartner hebben en dat is precies wat ik het leukst vind. Doen wat we willen en ervoor gaan. Wat denk je ook?
CLEOPATRA 2014, 57 jaar · Zaventem
ik hou van sportieve mannen goed gebouwd liefst een beetje atletisch.