Jij moet hier ook op zoek zijn naar een serieuze relatie, anders zal ik niet terug reageren. Ik ben klaar met spelletjes spelen en wil nu het nu weer eens serieus aan gaan pakken. Ben jij er klaar voor om die uitdaging met mij aan te gaan?
Een lieverd, een vriend, iemand waar ik me fijn bij voel. Iemand waar ik me bij kan laten gaan, die mij verwend, mij neemt zo als ik ben. Herken je jezelf hier in?
Jij bent ideaal voor mij, jij stelt dingen voor die we misschien kunnen gaan doen en we gaan dat zeker een dag uitproberen! Je bent ook een aardig iemand.
Wij gaan samen alles doen waar we maar zin in hebben en dat kan ik je nu al vertellen. Het is heerlijk om daar voor te gaan en daar werk van te maken. Dat is ook wat we samen van plan zijn hoop ik?
Jij, nette en gezellig man kan goed een boom opzetten en als jij eenmaal aan de praat bent weet je niet meer te stoppen. Ik kan dan heerlijk achterover gaan leunen en naar jou luisteren. Rust straal jij zeker uit!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Doemdenkertje, 57 jaar · Aalst
Ik kijk uit naar iemand die een goede prater is, waar ik iets kan van opsteken en die ook naar mij kan luisteren omdat hij vindt
Ties 60, 57 jaar · Berchem
Iemand die het leuk vind over de rommelmarkt te struinen, theater of filmhuis te bezoeken, of spontaan een koffie met wat
Vandehoogstetop, 56 jaar · Tielt
Ik opzoek naar een leuke, gezellige, vrolijke man. Toch zou graag iemand ontmoeten waar ik de rest van mijn leven nog gelukkig
BlijmetJose, 56 jaar · Haacht
Ernstige mannen die een vrouw kunnen verwennen
Z-aa-R, 55 jaar · Buggenum
Jongens die een speeltje zijn zullen niet bereid zijn om veranderingen in hun leven aan te brengen en kunnen je zelfs de schuld
Tattoefreak, 55 jaar · Montfoort
laat ik voor nu nog even open. Men vangt meer in open water.