Ik zoek een gek persoon, iemand waar ik de hele dag mee kan lachen. Ik heb een hekel aan negatieve personen en ik hou er ook niet van om afgerekend te worden op fouten die anderen gemaakt hebben.
Een gezellig en charmant type met het hart op de tong. Ik vind het alleen maar leuk als jij graag een discussie aangaat of zegt wat jij denkt. Uiterlijk en afkomst is totaal niet belangrijk.
Het leven begint met veertig zeggen ze wel eens, heb jij ook het gevoel dat je nu pas een beetje begint met leven? Kinderen de deur uit, minder werken en je houdt opeens veel meer vrije tijd over. Wij jij dat ook, tijd en ruimte voor de dingen die jij belangrijk vindt?
Iemand die zou willen zwemmen in de zee van gekte. En ik zou graag het leven willen leiden met de man die ik verdien. Iemand die een fijn metgezel kan zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mariejose, 58 jaar · Oosterhesselen
Ik heb niet zoveel eisen. Als je maar jezelf bent, en lekker schoon bent.
ToniTonia, 56 jaar · Noordeinde
Ben je klaar voor mij en zullen we er ook een knaller van maken? Ik hou ervan alles te hebben, maar nu ben ik zeker niet tevreden
Mrsmo, 59 jaar · Druten
Zit jij ook in een soort gelijke situatie of ben je alleen en zoek je wat gezelschap? Laten we er gewoon voor elkaar zijn, lekkere
Ernaxx, 59 jaar · Passendale
Je bent een aardige man, je zou iets leuks met me gaan doen, we zullen de dag samen genietend door gaan brengen. We hoeven alleen
Stiertje58, 59 jaar · Bovekerke
Spreekt mijn profiel mij aan? Kom jij me dan snel verwennen?