Ik hou ervan om een ??man te hebben en ook tijd met hem door te brengen. Dat is zo'n goed gevoel. Alleen is zo alleen en ik denk dat we elkaar zeker aankunnen! Voel jij hetzelfde?
Ik ben een gezelligheidsdier en ik zou het dan ook leuk vinden als jij dat ook bent. Samen uit eten gaan of samen koken. Je bent realistisch en ook al heb je een rugzakje, je blijft niet in het verleden hangen maar kijkt vol vertrouwen naar de toekomst.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Johanna1005, 57 jaar · Wilrijk
Een vaste relatie is niet wat ik op dit moment zoek, maar een beetje intimiteit die ik kan gebruiken. Dus ik ben op zoek naar
Jerona, 58 jaar · Almere
Een man rond de 60. Lief, betrouwbaar, vader, boer kortom een gezellige man
Poeliegenk, 55 jaar · Genk
Ik heb niet veel eisen, zolang de seks maar goed aanvoelt en wie weet zal het dan wel voor herhaling vatbaar kunnen zijn. Ik
Ballekratser, 58 jaar · Aldtsjerk
Ik heb eigenlijk niet veel eisen aan een man, het belangrijkste vind ik vooral dat een man hygiënisch is en
Stiertje58, 59 jaar · Bovekerke
Spreekt mijn profiel mij aan? Kom jij me dan snel verwennen?
Eenvantweeling, 59 jaar · Milsbeek
Een leuke lieve man die nog genoeg energie over heeft om gezellige dingen te doen.