Wij gaan samen alles doen waar we maar zin in hebben en dat kan ik je nu al vertellen. Het is heerlijk om daar voor te gaan en daar werk van te maken. Dat is ook wat we samen van plan zijn hoop ik?
Je hoeft niet met me te trouwen maar je moet welgemanierd zijn en aangenaam in de omgang. Een auto hoef je niet te hebben, want die heb ik wel. Over de rest hebben we het binnenkort wel.
Iemand die van praten en samen uitgaan houdt. Openstaat voor kritiek en ook graag opbouwende kritiek en adviezen geeft. Ik ben echt benieuwd of die heren nog hier ingeschreven staan. Laat eens in een korte beschrijving weten, hoe jij precies in mekaar zit.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
GretaWannabe, 58 jaar · Lollum
Ik moet een goede man hebben en hopelijk ben jij dat. Wij gaan het echt goed hebben en ik ben er vrij zeker van dat we alleen voor
DoubtfullDaisy, 57 jaar · Ingooigem
Ik zoek een man die vooral tijd samen wil doorbrengen, Het zou ook leuk zijn om op vakantie te gaan samen dit jaar als het mogelijk
Drescode, 59 jaar · Gennep
Ik zoek een serieuze relatie. Iemand die leuke dingen met mij zou willen doen. En die lief en betrouwbaar is.
Jerona, 58 jaar · Almere
Een man rond de 60. Lief, betrouwbaar, vader, boer kortom een gezellige man
Be4ttie, 57 jaar · Domburg
Houd ervan als je net zo extravert en goofy bent als ik! Ik ben op zoek naar iets dat mijn tijd waard is en iemand met wie ik kan
Rebecca 60, 56 jaar · Akersloot
Mannen in alle soorten en maten die op zoek zijn naar een beetje geile aandacht zijn bij mij welkom.