Ik zoek een man die mij aanvoelt, maar dan wel op een manier die vol van verlangen is. Ik mis dat gevoel, dat verlangen naar elkaar en dat is dus wat ik zoek. Er moet wel een blijvende sensuele aantrekkingskracht tussen ons zijn
Een lieverd, een vriend, iemand waar ik me fijn bij voel. Iemand waar ik me bij kan laten gaan, die mij verwend, mij neemt zo als ik ben. Herken je jezelf hier in?
Je bent ook vrij gemakkelijk om mee te praten en ook heel gemakkelijk in de omgang. Als je het goed met me wilt vinden, moet je open en eerlijk tegen me zijn, anders zou het nooit tussen ons werken. Ik wil dat we elkaar heel goed leren kennen voordat we naar de volgende fase gaan.
Jij, nette en gezellig man kan goed een boom opzetten en als jij eenmaal aan de praat bent weet je niet meer te stoppen. Ik kan dan heerlijk achterover gaan leunen en naar jou luisteren. Rust straal jij zeker uit!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Avaaah, 57 jaar · Vinkeveen
Als jij klaar bent om een nieuwe start te nemen en ook, net als ik, in de liefde gelooft, dan kunnen wij misschien wel een leuke
Louise62, 56 jaar · Nerem
Zelfs als ik oud ben, hou ik ervan om te blijven groeien en leren. Ik wil een leven hebben buiten familie en werk. Het zal geweldig
Romykusje, 57 jaar · Kortrijk
Ben jij een vlotte man en sta jij open voor nieuwe uitdagingen, dan hoor ik graag snel wat van jou.
Iris60, 56 jaar · Antwerpen
Volgt
Oergezellig, 57 jaar · Naarden
Jij bent iemand die ook van humor houdt en positief in het leven staat. Een lief en betrouwbaar type met een warm karakter.
Waarisdezon, 57 jaar · Onkerzele
Een gezellige vrolijke man die nog altijd geniet, graag leuke dingen doet en niet saai op de bank wilt blijven hangen. Ik ben