Jij, nette en gezellig man kan goed een boom opzetten en als jij eenmaal aan de praat bent weet je niet meer te stoppen. Ik kan dan heerlijk achterover gaan leunen en naar jou luisteren. Rust straal jij zeker uit!
Ik weet niet wat je plannen zijn, maar ik wil weten of we er samen voor kunnen gaan. Het zal me zo gelukkig maken en dat is ook zo'n goed gevoel. Gaan we ervoor om elkaar gelukkig te maken?
Ik ben op zoek naar een leuke spontane, jongensachtige man...Die een aanvulling kan zijn in mijn leven...om elkaar te verrassen en om samen van de kleine en grote dingen in het leven te genieten! Soms ben je serieus, soms een beetje gek, kan lekker met je lachen en op je steunen in wat mindere tijden.
Dag leuke man! Heb jij het motto, een dag niet gelachen is een dag niet geleefd? Dan lijkt het mij leuk om jou te leren kennen, misschien kunnen we samen een gekke date verzinnen om te gaan doen, ben je daar voor te porren?
Wie o wie wil een hete sex ervaring op doen met mij? ik ben in voor allerlei sex experimenten. jij en ik geven beide aan waar onze grenzen liggen. je bent een rustige man, maar een beest in bed. je gunt mij de tijd om te leren en te wennen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Genietta, 56 jaar · Zierikzee
Je bent een lief persoon en hebt het hart op de juiste plek zitten. Ik hou niet van mensen die niet met respect met anderen omgaan,
-Stella-x, 58 jaar · Bolsward
Je bent een respectabel man die zich niet zomaar met alle dames bezighoudt. Je hebt respect voor mensen en je bent in verschillende
Tantelena, 58 jaar · Amsterdam
Iedereen is welkom bij mij.
Lin2u, 59 jaar · Nijbroek
Ik zoek een man om hartstochten en ideeën mee te delen. Ik zoek geen verlegen persoon hoor, je moet iemand zijn die wil
Ammmayaah, 57 jaar · Drongelen
Ik heb een man nodig die me kan geven wat ik wil in het leven. Als je open staat voor alle mogelijkheden die ons zullen overkomen,
Cheri4u, 56 jaar · Beert
Je hebt me altijd wel wat leuks te vertellen. Een rechtlijnige persoon die niet veel redenen nodig heeft om wat met me te kletsen