Jij, nette en gezellig man kan goed een boom opzetten en als jij eenmaal aan de praat bent weet je niet meer te stoppen. Ik kan dan heerlijk achterover gaan leunen en naar jou luisteren. Rust straal jij zeker uit!
Iemand die zou willen zwemmen in de zee van gekte. En ik zou graag het leven willen leiden met de man die ik verdien. Iemand die een fijn metgezel kan zijn.
Je hoeft niet met me te trouwen maar je moet welgemanierd zijn en aangenaam in de omgang. Een auto hoef je niet te hebben, want die heb ik wel. Over de rest hebben we het binnenkort wel.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
ZoekinZeeland, 59 jaar · Dalfsen
Een interessant maatje voor een leuke erotisch ervaring. Als er liefde bij komt, is dat altijd mooi meegenomen. Wie weet
Blauwke, 55 jaar · Dwingeloo
Ze vinden het allemaal geil en spannend als ik zeg dat ik van openbare en buitensex hou. Maar puntje bij paaltje loop ik weer
Elsemieke1959, 58 jaar · Dwingeloo
Van jou hoor ik het ook graag
Fantasievol, 56 jaar · Lelystad
Verras me!
6Elsie2, 55 jaar · Schimmert
Ik ben op zoek naar een man die van een goed gesprek houd terwijl we van een drankje genieten een glas rode wijn, ik ben iemand
Lean-x-na, 56 jaar · Almelo
Je moet iemand zijn die ook op zoek is naar iemand om van te houden of zoiets. Je zou een aardige vent moeten zijn.