Ik hou ervan om een ??man te hebben en ook tijd met hem door te brengen. Dat is zo'n goed gevoel. Alleen is zo alleen en ik denk dat we elkaar zeker aankunnen! Voel jij hetzelfde?
Ik ben op zoek naar vriendschap met voordelen, seks en reizen meestal. Ik ga graag op reis, koop mooie dingen, verkoop ze soms. Ik wil iemand die gezond, vrolijk en betrouwbaar is. Ik hou van een man die voor me zorgt en me beschermt.
Jij kunt je inleven in een andere persoon en weet wat die dan nodig heeft. Ik houd er van dat er iemand thuis is die mij liefdevol kan opvangen na een drukke werkdag. Als jij je daar goed bij voelt, laat het mij dan snel weten
Mijn voorkeur is een man met een behaarde heerlijke grote lul. Ik wil best wel een stukje rijden als de man het waard is. Ik zoek geen one night stand. Een drankje drinken samen en daarna genieten van elkaar en het liefst regelmatig. Ik sta open voor nieuwe dingen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HippeBomma, 58 jaar · Zichem
Humoristisch, goed verzorgd, vertrouwd, en overal voor in.
Mla, 57 jaar · Blankenberge
volgt
Rianxxx, 56 jaar · Etten-Leur
leuke mensen, eerlijk, respect en humor
JudyW2210, 56 jaar · Michelbeke
Je staat heel open om me te vertellen wat je denkt, je kunt heel interessant zijn en erg leuk zijn om bij te zijn!
Jenneye, 56 jaar · Zwolle
Volgt
SmileyMea, 56 jaar · Dudzele
Anale seks is waar ik nu van droom. Ik wil die droom waar maken en ben jij de man voor mij en gaan we er voor samen?