Ik hou ervan om een ??man te hebben en ook tijd met hem door te brengen. Dat is zo'n goed gevoel. Alleen is zo alleen en ik denk dat we elkaar zeker aankunnen! Voel jij hetzelfde?
Mannen met klasse, manieren en een baan. Graag mannen die de waarde van een vrouw kennen en meer dan alleen seks willen van haar. Geen "baby momma drama" of ex gedoe. Je bent vrijgezel, gezellig, verdraagzaam en een echte gentleman.
Ik weet zeker dat je gaat genieten van alle dingen die we gaan doen als we samen zijn. Ik hoop dat dit het beste voor ons gaat zijn. Word je nu enthousiast ? Ik ben er gewoon voor jou.
Jij bent ideaal voor mij, jij stelt dingen voor die we misschien kunnen gaan doen en we gaan dat zeker een dag uitproberen! Je bent ook een aardig iemand.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sportievelinge62, 55 jaar · Kortenhoef
De man die goed bij mij past sport ook, dat is het enige dat ik echt wel wil, aangezien het anders niet goed gaat klikken. Je gaat
HereIsTina, 58 jaar · Hoogezand
Ik zoek een man die die zich conditioneel goed gedraagt en wie nog steeds samen is of in een relatie, lijkt me verschrikkelijk.
Ria50, 56 jaar · Andel
Verkoop jezelf maar aan me met een leuk berichtje
DjieDjie62, 55 jaar · Grashoek
Ongeveer hetzelfde verhaal als ik, dan begrijpen we elkaar des te beter. Netjes, verzorgt en algemeen ontwikkeld is niet
JudyW2210, 56 jaar · Michelbeke
Je staat heel open om me te vertellen wat je denkt, je kunt heel interessant zijn en erg leuk zijn om bij te zijn!
Geheimvoorje, 56 jaar · Rijkhoven
Ik zoek in de eerste plaats vriendschap en als het klikt zien we wel hoe het verder loopt. Ik zou heel graag een zielsverwant