Ik ben op zoek naar een leuke spontane, jongensachtige man...Die een aanvulling kan zijn in mijn leven...om elkaar te verrassen en om samen van de kleine en grote dingen in het leven te genieten! Soms ben je serieus, soms een beetje gek, kan lekker met je lachen en op je steunen in wat mindere tijden.
Een relatie is leuk, maar een echte seks relatie is wat ik werkelijk aan het zoeken ben. Ik heb graag een grote baas in bed, dus laat je van je meesterlijke kant zien.
Jij bent een geweldig persoon en je houdt er zelf ook wel van om plezier te maken. Je bent dan ook nog eens heel erg knap en handig in alles wat je doet! Ik vind dat we echt onze kans moeten wagen!
Een man die weet wat hij met een dame moet doen, is de juiste man voor mij. Waar zijn die manieren tegenwoordig? Ik wil weten wie je bent voordat we voor een hapje en een drankje gaan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
GrrretaV, 55 jaar · Slenaken
Een man met wie ik kan zijn met een aantal goede tijden om wat stress in mij los te laten en ook van mezelf te genieten. Een man
MrsTherese, 58 jaar · Antwerpen
Ik wil een man vinden om gelukkig mee te zijn. Het is al een tijdje geleden dus ik ben er echt aan toe! Liefde, dat is zo'n goed
Maria009, 59 jaar · Breukelen
Je moet ongeveer hetzelfde zijn als ik. Ik hoop dat jij ook voor de rest van je leven je wil binden!
Joyce-48, 57 jaar · Rosmalen
ik ben dik en val op grote mannen
Gelukkigebomma, 56 jaar · Sint-Niklaas
Hou jij er van om een gokje te gaan wagen? Dan ben je hier goed. Laat jij je graag verrassen komt dat goed uit want daar ben ik heel
Samenoppad, 58 jaar · Groningen
Ik hoef niet veel te eisen, heb je lef en hou je van spanning dan ben ik al tevreden.