Ik hou niet van tijd verspillen, dus ik zal de jouwe niet verspillen. Als je er zeker van bent dat je je aan mij zult binden. Begin dan met het sturen van een interessant bericht. Ik ben een goede metgezel, je moet ook goed zijn.
Ben jij net als ik een levensgenieter en kan jij de oren van mijn kop kletsen of leuke grapjes maken en mij laten lachen? Dan ben jij voor mij de aangewezen persoon.
Mensen die altijd een goede en positieve kijk hebben. Mensen die graag een heel interessant leven hebben. En dat niet alleen maar uit is om seksueel bezig te zijn, maar alleen ook om nieuwe vrienden te vinden.
Iemand die van praten en samen uitgaan houdt. Openstaat voor kritiek en ook graag opbouwende kritiek en adviezen geeft. Ik ben echt benieuwd of die heren nog hier ingeschreven staan. Laat eens in een korte beschrijving weten, hoe jij precies in mekaar zit.
Je bent ook vrij gemakkelijk om mee te praten en ook heel gemakkelijk in de omgang. Als je het goed met me wilt vinden, moet je open en eerlijk tegen me zijn, anders zou het nooit tussen ons werken. Ik wil dat we elkaar heel goed leren kennen voordat we naar de volgende fase gaan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lillsy, 55 jaar · Amen
Je bent aardig en heeft veel respect voor mij, je zou iets leuks voor me doen en geweldigs! Ik ga alles vertellen, maar je moet
Edithzo19600412, 57 jaar · Amersfoort
Hopelijk word ik verliefd op je hier op de deze site, ik heb echt niet veel eisen. Het moet gewoon klikken. Maar oke dan, ik zoek
Madgirl195805, 59 jaar · Vilvoorde
Voor een gezellige tijd zoek je een gezellige meid hihi! En ik een vent waar ik lekker mee kan lachen, leuke films mee kan zien
Hanna4U, 58 jaar · Leuvenheim
Ik wil een goede sekspartner hebben en dat is precies wat ik het leukst vind. Doen wat we willen en ervoor gaan. Wat denk je ook?
NuOfNooit 60, 57 jaar · Oldehove
Jij moet aan een relatie toe zijn!
Rebeccs, 56 jaar · Almelo
Ik ben op zoek naar iemand die me op de een of andere manier kan aanvullen, liefst geen volledig gelijkgestemde ziel dus!