Ondanks dat je waarschijnlijk een hekel hebt aan mijn soort mensen door het werk wat ik doe hoop ik toch dat je iets verder kijkt en inziet dat mijn werk los staat van de persoon die ik ben. Ik betaal over mijn werk ook belasting net als jij.
Je bent ook vrij gemakkelijk om mee te praten en ook heel gemakkelijk in de omgang. Als je het goed met me wilt vinden, moet je open en eerlijk tegen me zijn, anders zou het nooit tussen ons werken. Ik wil dat we elkaar heel goed leren kennen voordat we naar de volgende fase gaan.
Een man die weet wat hij met een dame moet doen, is de juiste man voor mij. Waar zijn die manieren tegenwoordig? Ik wil weten wie je bent voordat we voor een hapje en een drankje gaan.
Iemand die van praten en samen uitgaan houdt. Openstaat voor kritiek en ook graag opbouwende kritiek en adviezen geeft. Ik ben echt benieuwd of die heren nog hier ingeschreven staan. Laat eens in een korte beschrijving weten, hoe jij precies in mekaar zit.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Krista-trav, 56 jaar · Antwerpen
Volgt
Enjoy A Moment, 55 jaar · Drogenbos
Ik heb fouten gemaakt, ik heb gehuild, ik ben eenzaam en bang en boos geweest. Ik heb wat dingen meegemaakt. Hebben we dat niet
HollSmiles, 55 jaar · Loker
Je bent leuk om bij te zijn en kan er voor zorgen dat ik me beter ga voelen. Ik wil dat je mij beter gaat laten voelen, je moet me
Els1958, 59 jaar · Roermond
Geen sexafspraken, en geen manne hoeven te reageren. Voorkeur lesbiennes vanaf 50 jaar om samen over van alles te kletsen,
Taline, 56 jaar · Glimmen
Doe met me alles wat je kunt en laat me weten of je me leuk vindt, ik hou erg van seks dus ik wacht op je!
Love-Arwen, 56 jaar · Ruinen
Als je me de dingen kunt geven die ik wil en nodig heb, ben ik er vrij zeker van dat dit goed voor ons beiden zal zijn. Laten we ervoor