Een zachte man met leuke plannen voor zijn toekomst. Gedachten die af kunnen dwalen naar een mooi punt in het verleden of in gedachten. Gewoon iemand die kan dromen en kan uit laten komen. Liefst wonend in nederland maar als je echt zo leuk bent en je komt van een ander land. Wie weet ben je dan wel degene die mijn hart juist voller maakt. Wat je ziet is wat je krijgt. Dus ik hoop jou ook te zien.
Wat ik echt wil, is een lekker toy boy. Zo'n lekkere jonge knul die een dame zoals mij lekker stevig weet te verwennen. Ik heb er heel wat fantasieen bij, maar nog nooit mogen meemaken. Dus als er een jongen is van rond de 20-30 jaar en je hebt zin om dit sletje eens flink te verwennen, zou ik maar la te graag een
Ik hou niet van tijd verspillen, dus ik zal de jouwe niet verspillen. Als je er zeker van bent dat je je aan mij zult binden. Begin dan met het sturen van een interessant bericht. Ik ben een goede metgezel, je moet ook goed zijn.
Mensen die altijd een goede en positieve kijk hebben. Mensen die graag een heel interessant leven hebben. En dat niet alleen maar uit is om seksueel bezig te zijn, maar alleen ook om nieuwe vrienden te vinden.
Iemand die me niet zal negeren. Wordt genegeerd door de persoon waar je om geeft het meest pijn doet. Ik hou van goed opgeleide, vriendelijke, verantwoordelijke en eerlijke mannen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Snoepie1958, 59 jaar · Wetteren
wie intrese heeft als bi vrouwtje laat maar gerust een berichtje achter .
Clemmiexxx, 57 jaar · Lichtervelde
Als je een man bent die op zoek is naar een korte en langdurige afspraak met een goed gevoel voor humor, een heer, maar je kan
Irisbloem, 59 jaar · Leuven
Ik zoek die leuke vent om mee te babbelen/flirten.. spannende dingen mee te doen!
Marinnka, 55 jaar · Erembodegem
Wilt u mij lekker anaal verwennen of andere dingen doen die ons in extase brengen! U bent iemand die duidelijk aangeeft als
Genieten61, 56 jaar · 's Gravenmoer
Dit is op zeer korte termijn, liefst zo snel mogelijk. Als het kan voor meerdere keren. Je bent goed geschapen en kan een vrouw