Ben jij net als ik een levensgenieter en kan jij de oren van mijn kop kletsen of leuke grapjes maken en mij laten lachen? Dan ben jij voor mij de aangewezen persoon.
Ik weet zeker dat je gaat genieten van alle dingen die we gaan doen als we samen zijn. Ik hoop dat dit het beste voor ons gaat zijn. Word je nu enthousiast ? Ik ben er gewoon voor jou.
Wat ik echt wil, is een lekker toy boy. Zo'n lekkere jonge knul die een dame zoals mij lekker stevig weet te verwennen. Ik heb er heel wat fantasieen bij, maar nog nooit mogen meemaken. Dus als er een jongen is van rond de 20-30 jaar en je hebt zin om dit sletje eens flink te verwennen, zou ik maar la te graag een
Iemand die zou willen zwemmen in de zee van gekte. En ik zou graag het leven willen leiden met de man die ik verdien. Iemand die een fijn metgezel kan zijn.