Ik ben een gezelligheidsdier en ik zou het dan ook leuk vinden als jij dat ook bent. Samen uit eten gaan of samen koken. Je bent realistisch en ook al heb je een rugzakje, je blijft niet in het verleden hangen maar kijkt vol vertrouwen naar de toekomst.
Je hoeft niet met me te trouwen maar je moet welgemanierd zijn en aangenaam in de omgang. Een auto hoef je niet te hebben, want die heb ik wel. Over de rest hebben we het binnenkort wel.
Een zachte man met leuke plannen voor zijn toekomst. Gedachten die af kunnen dwalen naar een mooi punt in het verleden of in gedachten. Gewoon iemand die kan dromen en kan uit laten komen. Liefst wonend in nederland maar als je echt zo leuk bent en je komt van een ander land. Wie weet ben je dan wel degene die
Ik wil een vriend vinden en misschien verliefd worden. Ik denk dat we ervoor moeten gaan en doen wat we willen . We maken dingen zo goed en geweldig en ik ben zo hoopvol dat het goed zal aflopen!