Jij bent een geweldig persoon en je houdt er zelf ook wel van om plezier te maken. Je bent dan ook nog eens heel erg knap en handig in alles wat je doet! Ik vind dat we echt onze kans moeten wagen!
Een gezellig en charmant type met het hart op de tong. Ik vind het alleen maar leuk als jij graag een discussie aangaat of zegt wat jij denkt. Uiterlijk en afkomst is totaal niet belangrijk.
Ik wil een vriend vinden en misschien verliefd worden. Ik denk dat we ervoor moeten gaan en doen wat we willen . We maken dingen zo goed en geweldig en ik ben zo hoopvol dat het goed zal aflopen!
Ik ben op zoek naar een leuke spontane, jongensachtige man...Die een aanvulling kan zijn in mijn leven...om elkaar te verrassen en om samen van de kleine en grote dingen in het leven te genieten! Soms ben je serieus, soms een beetje gek, kan lekker met je lachen en op je steunen in wat mindere tijden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Openmin19590812, 58 jaar · Almere Haven
Ik zoek een maatje om leuke dingen mee te kunnen gaan doen ter afleiding.
Charming-K55, 55 jaar · Yerseke
Jij vindt het niet erg dat ik nog geen ervaring heb met anale seks en wil me rustig inwijden in die wereld. Je geilt op het idee
Gensusan1958, 59 jaar · Utrecht
Volgt
Drescode, 59 jaar · Gennep
Ik zoek een serieuze relatie. Iemand die leuke dingen met mij zou willen doen. En die lief en betrouwbaar is.
Watervrouwtje, 58 jaar · Harelbeke
Je hebt ook behoefte aan iemand met wie je heel leuke tijden kan gaan beleven.
Yienddie, 55 jaar · Hulsberg
Ik wil dat je geduld met me hebt. Als je dat kunt wezen ben ik er vrij zeker van dat we van elkaars gezelschap zullen genieten.