Ik zie me met een sterke en oprechte man met positieve vooruitzichten. Hij moet aardig en eerlijk zijn, zorgzaam en grappig. Het is erg belangrijk om steun en liefde voor mezelf te gaan voelen en.. ik ben klaar om de beste lover te worden voor de leukste man!
Ik ben niet bang om grenzen te verleggen omdat ik geloof in het lot en dat ik mijn ware liefde zal ontmoeten , iemand die een zorgzame en trouwe man is . Iemand die kinderen en een gezin wil hebben.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Idaah, 68 jaar · Kortrijk
Je moet wel een beetje romantisch zijn want ik hou niet van het koude gebeuren, zo van erop en eraf en dan is het weer voorbij.
Arend520507, 65 jaar · Zierikzee
Ben jij ook iemand die even stil heeft gestaan, of nergens meer zin in had en wil jij toch de draad weer op pakken om te zien hoe
Kalyn, 66 jaar · Genk
U bent opzoek naar nieuwe contacten en staat op voor eventueel meer. U bent vriendelijk en hebt ook redelijk wat vrije tijd.
Vivian53, 65 jaar · Werkhoven
Je bent een aardige en bedachtzame man, je wilt me ??gezelschap houden op mijn eenzame dagen, me op elk moment gelukkig laten
Pakmegaarne, 67 jaar · Kruishoutem
Ik hou van een man met lekker wat vlees aan zijn botten! Ruwe handen, grote handen, sterke handen en stel mooie ogen waar ik
MijnExperiment, 68 jaar · Woudrichem
Lieve tedere man voor de fijne en intieme momenten. Graag een reactie en foto als u interesse heeft