Ik wil een man ontmoeten die vrolijk is,die kan koken, en van avontuur houd, evenals van de natuur, Ik wil dat je een sterke wil hebt, en dat je open staat voor een serieuze relatie.
Je bent een nette man, die een vrolijk karakter heeft. Je staat er voor open om met mij dingen te gaan doen, kopje koffie drinken, avondje uit. De normale dingen van het leven, samen met mij te delen.
Ik vind het heel erg leuk als een man ook initiatief neemt en het leuk vindt om dingen te ondernemen. Een avond op de bank kan ook heerlijk zijn. Bezorg jij mij die ene kriebel? Ik ben benieuwd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Huisvrouwtje, 66 jaar · Wijk bij Duurstede
Je bent een vlotte man die met beide benen op de grond staat. Ik hou van een man die spontaan is en van een beetje romantiek houd.
Selena490919, 68 jaar · Almere Buiten
Je bent een (jonge)man die op zoek is naar een dame die van wanten weet en uren lang kan genieten van een wat oudere vrouw als
Hilarius48, 68 jaar · Turnhout
Je bent leuk en gezellig. Verder wil ik niets van je eisen.
Alyssabeth, 68 jaar · Houtvenne
Graag ontmoet ik een lieve en verzorgde man met een goed gevoel voor humor. Een echte gevoelsmens. Iemand die net als mij geniet
Charlott, 69 jaar · Kerkhove
Een man met een soortgelijk verhaal. Dan is er in ieder geval al een onderwerp mochten we tegenover elkaar staan. Iemand die
Kaarsvoorjeraam, 68 jaar · Ommen
Dat wil ik graag zelf ondervinden als dat mogelijk is.