ikverwacht van jou ongev hetzelfde en liefst een beetje in de buurt wonendvoor de rest moet er beide zijds een klik zijnOok verwacht ik alleen hele serieuse mannen die eventueel willen reageren
Ik zoek Spontane man, van 18 tot 112, hoewel ik verwacht niet teveel reacties te krijgen van gespierde mannen van 23. hahahaha, Ik richt me dus maar meer op een lieve man van boven de 45 jaar. Jonge mannen mogen natuurlijk wel reageren! Neem contact op met mij.
Jij vindt het leuk als een vrouw een eigen leventje heeft en haar ding doet. Jij kunt het waarderen dat ik geen standaard mens ben en houdt daar ook wel van. Als jij dan ook nog ruimdenkend bent en open staat voor meer dan een vriendschap ben jij mijn man.
Je bent single ! want ik wil niet stoken in een goede huwelijk of zo. Je houd van reizen en de zon. En je vind het heerlijk om dan ook nog wel een evt relatie aan te gaan..
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Megalomaan, 70 jaar · Zuidhorn
Ik vind het leuk als jij een actief type bent. Jij bent energiek en straalt dat ook uit. Een pittig karakter kan ik zeker waarderen
Amy1939, 67 jaar · Giethoorn
Een lekkere geile man die mij goed kan neuken, je leeftijd is voor mij niet belangrijk. Het moet wel discreet gebeuren, want
Katy4809, 69 jaar · Burgh-Haamstede
Ik geloof niet alles wat je me vertelt dus je zult me toch op een andere manier moeten overtuigen van je oprechte bedoelingen.
Mottig, 70 jaar · Venray
Dit mag je gerust zelf vertellen met een bijgevoegde foto...
Lex 5252, 65 jaar · Lummen
Wil jij ook kijken wat er kan gaan gebeuren als wij samen zijn? Ik vind dit heel spannend en denk dat er een grote kans bestaat
Yvonne4952, 65 jaar · Renkum
Mijn karakter daar kom je vanzelf achter op de lange duur