Ik zal heel dankbaar zijn als ik iemand kan vinden die alles voor me wil doen in een relatie. We kunnen ook maatjes zijn als je dat wilt. Kun je me vandaag goed laten voelen?
Jij vindt het leuk als een vrouw een eigen leventje heeft en haar ding doet. Jij kunt het waarderen dat ik geen standaard mens ben en houdt daar ook wel van. Als jij dan ook nog ruimdenkend bent en open staat voor meer dan een vriendschap ben jij mijn man.
Ik vind het heel erg leuk als een man ook initiatief neemt en het leuk vindt om dingen te ondernemen. Een avond op de bank kan ook heerlijk zijn. Bezorg jij mij die ene kriebel? Ik ben benieuwd.
Ik zoek Spontane man, van 18 tot 112, hoewel ik verwacht niet teveel reacties te krijgen van gespierde mannen van 23. hahahaha, Ik richt me dus maar meer op een lieve man van boven de 45 jaar. Jonge mannen mogen natuurlijk wel reageren! Neem contact op met mij.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gwncoriine, 68 jaar · Roeselare
Mannen kunnen mij benaderen met een leuk voorstel en het liefst met iets meer informatie omtrent wat ze zelf zoeken. Ik vind
Pudence, 67 jaar · Amersfoort
Hou ervan als een man een beetje dominant is, de controle kan overnemen en me kan laten genieten zoals ik nog niet heb genoten
Katy4809, 69 jaar · Burgh-Haamstede
Ik geloof niet alles wat je me vertelt dus je zult me toch op een andere manier moeten overtuigen van je oprechte bedoelingen.
Sterreallures, 70 jaar · Grimbergen
Je houdt van een lekker voorspel, dat kan al beginnen tijdens een etentje of een drankje ergens. Een beetje voetjevrijen
Triciah, 66 jaar · Antwerpen
Als je me profiel bekijkt en je vind me leuk, mag jij je dan vrij voelen om een bericht naar me toe te sturen. Een antwoord mag
Naomiadvokaatje, 69 jaar · Uitgeest
Je staat met beide benen op de aarde, weet wat je wilt en gaat voor je doel. Spiritualiteit vind je belangrijk en je houdt, net