Als je me belangrijk kan laten voelen, denk ik dat dit het begin van goede dingen voor ons zal zijn. Maak je je nu klaar voor mij? Ik wacht hier gewoon op iemand.
Ik zoek Spontane man, van 18 tot 112, hoewel ik verwacht niet teveel reacties te krijgen van gespierde mannen van 23. hahahaha, Ik richt me dus maar meer op een lieve man van boven de 45 jaar. Jonge mannen mogen natuurlijk wel reageren! Neem contact op met mij.
Ik vind het heel erg leuk als een man ook initiatief neemt en het leuk vindt om dingen te ondernemen. Een avond op de bank kan ook heerlijk zijn. Bezorg jij mij die ene kriebel? Ik ben benieuwd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Molenmeisje1950, 67 jaar · Woudenberg
Je niet gedragen als een olifant in een porseleinkast want dan kan ik je niet in huis hebben met mijn verzameling, verder mag
KarlaRod, 69 jaar · Biddinghuizen
Dit profiel heb ik natuurlijk aangemaakt met een reden die ik liever niet openbaar maak aan iedere lezer maar mocht je geïnteresseerd
Halloalemaal, 67 jaar · Ilpendam
Ik ben op zoek naar iemand die in eerste instantie een vriend wil zijn,en dan zien we wel of er meer in zit. En eventueel zou willen
Kraaijenbergje, 70 jaar · Woensdrecht
Ik zou het fijn vinden mocht ik een man leren kennen die ook nog heel actief is in het leven. Ik vind een zorgzame man heel aantrekkelijk.
Aaaijajaaai, 65 jaar · Knokke
Ik hoop een leuke man te vinden die misschien ook wel het gevoel heeft om opgesloten te zitten, die het moeilijk/ niet leuk
FeelViolet, 67 jaar · Broek in Waterland
Kun jij mij meerdere keren laten komen, wil je dat alsjeblieft met mij doen de hele nacht lang. En kun jij iets meer dan ik verwacht?