Een warme man die mijn leven weer een beetje kleur kan geven, gewoon genieten van de kleine dingen die we samen kunnen ondernemen en vooral lief voor elkaar zijn.
Je bent single ! want ik wil niet stoken in een goede huwelijk of zo. Je houd van reizen en de zon. En je vind het heerlijk om dan ook nog wel een evt relatie aan te gaan..
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
VlaamseSlavin, 67 jaar · Rumbeke
Ik zit momenteel zonder meester en ben op zoek. Vind jij het spannend om een slavin te hebben? je mag me de hele dag bevelen geven
Arnhemsemeid, 66 jaar · Arnhem
Ik heb eigenlijk geen idee waar ik precies naar op zoek ben, voor mijn gevoel moet het gewoon fijn aanvoelen en wie weet wat
Dinie48, 69 jaar · Borssele
Het moet in ieder geval klikken. Voorkeuren heb ik niet echt. Het gaat om het innerlijk. Ik ben dus benieuwd naar wie je bent.
Conneke, 66 jaar · Harderwijk
lengte zo rond 160-170 lief en gemakkelijk en spontaan
Zomerlust, 70 jaar · Diest
Lieve en rustige man die positief in het leven staat. Die er ook nog aan wilt werken om een mooie toekomst tegemoet te gaan met
Lizettat, 67 jaar · Geluwe
Een lieve romantische man die net als ik gewoon zo nu en dan eens wat extra nodig heeft. Om lekker even jezelf op uit te leven.