Je staat open om nieuwe mensen te leren kennen. Je houdt ook van de natuur en wandelen. Je bent spontaan en weet hoe je een gesprek kan houden zonder dat er pijnlijke stiltes vallen.
Ik zoek gewoon een leuke man om mijn oude dag mee te kunnen slijten. Nu lijkt een jongere man mij wel het beste bij mij passen omdat ik geen standaard bejaarde ben.
Ik ben niet bang om grenzen te verleggen omdat ik geloof in het lot en dat ik mijn ware liefde zal ontmoeten , iemand die een zorgzame en trouwe man is . Iemand die kinderen en een gezin wil hebben.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MargotVL, 68 jaar · Almere
Een maatje, iemand met een brede kijk op de wereld. gezellig, sociaal en eerlijk. Iemand met een leuk en interessant geschiedenis.
Gaulloisesroker, 65 jaar · Vianen
Ik zoek een lieve man die er dus geen bezwaar tegen heeft dat ik rook.
Genietenvan, 69 jaar · Elsegem
Een man die weet te genieten van, een man die weet waar het leven om draait en wat er echt belangrijk is in het leven.
Kipnugget, 69 jaar · Sint-Niklaas
Mocht jij je in dezelfde situatie als mij bevinden of zit je in een scheiding en heb je behoefte aan wat gezelschap? Laten we
Zebrastreep, 67 jaar · Almelo
Ik zoek een type die zich zelf blijft, onder alle omstandigheden. Iemand die van lachen houdt en nieuwe dingen wil doen.
DonaBabda, 66 jaar · Willemsoord
Een vent die van aanpakken weet, lekker fit is en mijn heerlijk lang kan verwennen, ik hou van verschillende standjes dus