k ben al weer een aantal jaren alleen en het zou leuk zijn als ik hier de man tegen zou komen met wie het klikt. Een man die spontaan, goed verzorgd, positief en oprecht is en die zijn eigen ding wil blijven doen, zonder claimgedrag. Er voor elkaar zijn als het nodig is (maar ook als het niet nodig is).
Ik zou graag iemand vinden die van mij het gelukkigste meisje zal maken, ik hou van een vent die groter is dan ik., Omdat ik klein ben, ik wil dat je een fatsoenlijke kerel bent met passie, volle trots en ook respectvol.
Een warme man die mijn leven weer een beetje kleur kan geven, gewoon genieten van de kleine dingen die we samen kunnen ondernemen en vooral lief voor elkaar zijn.
Ik zoek gewoon een leuke man om mijn oude dag mee te kunnen slijten. Nu lijkt een jongere man mij wel het beste bij mij passen omdat ik geen standaard bejaarde ben.