Je staat open om nieuwe mensen te leren kennen. Je houdt ook van de natuur en wandelen. Je bent spontaan en weet hoe je een gesprek kan houden zonder dat er pijnlijke stiltes vallen.
Ik wil gewoon een echte man die een liefdevolle manier heeft om een vrouw als ik te behandelen, ik ben misschien oud maar toch, ik weet dingen die jongere vrouwen doen! We kunnen plezier hebben en dingen doen die spannend zijn!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Vlinderoma, 67 jaar · Hoogeveen
Genieten van leuke uitstapjes zoals dieren tuin,natuur wandelingen maken, genieten van het leven.
CorryBE1948, 69 jaar · Driekapellen
Mannen van mijn leeftijd die nog volop seksueel actief zijn mogen zeker reageren. Maar.... je hoort de laatste tijd steeds
Boekenw19470611, 70 jaar · Hoogeveen
Je bent een gezellige en loyale man, die ook nog wat van de wereld wil zien. Je bent reislustig en kunt ook zelfstandig zijn.
Gilbertakeme, 70 jaar · Hamont-Achel
Bruisende jonge man, het liefst met een beetje niveau om zo samen heerlijke conversaties te kunnen voeren onder genot van
RoosjeToosje, 68 jaar · Vreeland
Uiteraard ben je een man, een man die zijn leven ook ten volle leeft en nog zoveel mogelijk wil doen in dit leven. Wandelen,
Floora195205, 65 jaar · Aalst
U heeft er geen problemen mee dat ik getrouwd ben . U woont bij mij in de buurt of heeft de mogelijkheid om deze kant op te komen.