Je staat open om nieuwe mensen te leren kennen. Je houdt ook van de natuur en wandelen. Je bent spontaan en weet hoe je een gesprek kan houden zonder dat er pijnlijke stiltes vallen.
Ik ben al een tijd alleen en dat past gewoon niet bij mij! Ik ben zeker nog ondernemend en doe nog erg veel. En zoek iemand die zich daarin ook helemaal kan vinden.
Ik zoek Spontane man, van 18 tot 112, hoewel ik verwacht niet teveel reacties te krijgen van gespierde mannen van 23. hahahaha, Ik richt me dus maar meer op een lieve man van boven de 45 jaar. Jonge mannen mogen natuurlijk wel reageren! Neem contact op met mij.
Ik zou graag iemand vinden die van mij het gelukkigste meisje zal maken, ik hou van een vent die groter is dan ik., Omdat ik klein ben, ik wil dat je een fatsoenlijke kerel bent met passie, volle trots en ook respectvol.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rieneke69, 66 jaar · Breukelen
Je staat open voor bondage maar dan wel op een soft manier, je bent niet extreem. Nee is nee en dat geld voor beide. Je wilt seks!
Gaulloisesroker, 65 jaar · Vianen
Ik zoek een lieve man die er dus geen bezwaar tegen heeft dat ik rook.
YellowArtie, 65 jaar · Schalkhaar
Ik ben op zoek naar een man die open staat voor een date. Maar verwacht niet meteen een hele relatie met mij. Ik heb veel financiële
SmileMiche, 65 jaar · Hechtel
Ik zou graag een man willen hebben die de goede dingen kan waarderen over mij. Kan tegen de wereld zeggen of tegen de andere
DeJaVu50, 67 jaar · Enkhuizen
Jij bent een man die middenin het leven staat, de geraniums zijn nog een ver van mijn bed gebeuren. Je houdt van actief bezig
Afgeleid, 70 jaar · Borgerhout
Een gezellige vrolijke man die in is voor een babbeltje over de mail. Ook kinderen en of kleinkinderen heeft Je zou het prettig