Ik heb een man nodig met wie ik over alles kan praten, hem kan vertrouwen, die zijn levenservaring met mij zal delen en aan deze man zal ik mezelf geven. Dat is eigenlijk de ideale man voor mij
Ik zoek gewoon een leuke man om mijn oude dag mee te kunnen slijten. Nu lijkt een jongere man mij wel het beste bij mij passen omdat ik geen standaard bejaarde ben.
Ik zou graag iemand vinden die van mij het gelukkigste meisje zal maken, ik hou van een vent die groter is dan ik., Omdat ik klein ben, ik wil dat je een fatsoenlijke kerel bent met passie, volle trots en ook respectvol.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Babsjeehh, 66 jaar · Huizingen
Dus ik hoop hier fijne mannen met een flinke dosis begrip te leren kennen, die mogen ook knap en aantrekkelijk zijn, ze mogen
Toskane, 66 jaar · Middelkerke
Je vind het niet erg dat er aan je tenen word gesabbeld. Je bent opzoek naar seks en staat voor meerdere keren seks open als het
Juliana S, 68 jaar · Eck en Wiel
Ik ben dol op een man voor iets goeds en misschien nog wel meer. Maar eerst een vriendschap opbouwen en samen de beste tijd hebben.
Yvonne60singel, 68 jaar · Aalst
eerlijk en oprecht en de partner vertrouwen
Oudburgemeester, 67 jaar · Koksijde
Een lieve man waarmee ik het leven weer op kan pakken en weer eens plezier voor 2 kan hebben.
MissGonny , 69 jaar · Winschoten
Ben je daar? de man van mijn dromen die van me houdt zoals ik ben? Niet vanwege mijn geld? Ik ben niet arrogant