Ik ben zelf ook niet minder bedeeld, om het zomaar eventjes te zeggen, maar ik heb wel iemand nodig die ook financieel meer dan stabiel is. Denk daarom niet dat ik een saaie of rare ben, dat is nu eenmaal het leven wat ik gewend ben en ik ga er niet graag op achteruit. En dat is het leven wat ik wil. Simpel toch? Daarnaast ben ik eigenlijk een erg positieve en gelukkige jonge vrouw! Ik zou nog gelukkiger zijn als ik jou aan mijn zijde had!
Jij bent een bijzondere man en bent ook wel een beetje handig. Je stelt goed gezelschap op prijs en weet je makkelijk aan te passen als dat nodig zou zijn. Je verkeert in goede welzijn en hebt nog steeds zin in het leven en alles wat daarbij hoort.
Jij vindt het leuk als een vrouw een eigen leventje heeft en haar ding doet. Jij kunt het waarderen dat ik geen standaard mens ben en houdt daar ook wel van. Als jij dan ook nog ruimdenkend bent en open staat voor meer dan een vriendschap ben jij mijn man.