Je bent een nette man, die een vrolijk karakter heeft. Je staat er voor open om met mij dingen te gaan doen, kopje koffie drinken, avondje uit. De normale dingen van het leven, samen met mij te delen.
Ik vind het heel erg leuk als een man ook initiatief neemt en het leuk vindt om dingen te ondernemen. Een avond op de bank kan ook heerlijk zijn. Bezorg jij mij die ene kriebel? Ik ben benieuwd.
Llleilllaaa, 67 jaar · Hillegom
♥ Zuid-Holland ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je zoekt een vrouw om het leuk te hebben samen. Genieten van elkaars gezelschap terwijl we dingen ondernemen, maar ook gewoon thuis.
U bent een gezellige man op zoek naar een fijne ontmoeting met een even zo gezellige dame, dan verwijs ik u naar de afdeling om te gaan mailen en wacht uw bericht af
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Happy2012, 67 jaar · IJsselstein
Je houdt van romantiek, lekker eten en erg erotisch ingesteld? Dan zoek ik jou.
Jonggetrouwd, 66 jaar · Nederweert
Laat mij eerst maar eens zien hoe serieus je wel bent.
Proud Oma, 66 jaar · Zwolle
Ik stel erg prijs op hygiene en je bent een heer in het bijzijn van een dame.
Moekefrancien, 65 jaar · Dendermonde
Ik zoek een lieve man, die ik kan vertrouwen. Ik hecht geen waarde aan financiële zaken, voor mij gaat het echt om het
Rodeduivel1950, 67 jaar · Heerenveen
Ik heb geen eisen, wees jezelf dan komt de rest vanzelf!
Zara , 65 jaar · Echten
Ik ben al een decennium weduwe. Ik word zo eenzaam. Ik ben op zoek naar een mannelijke medewerker. Je zult vreugde en geluk