Ik heb een man nodig die graag zijn vrije tijd met mij wilt besteden. Ik heb geen kerel nodig met een grote lul. Het enige wat ik wil is iemand die mij die bevrediging kan geven als wij samen zijn. Iemand die mij respecteert en mij begrijpt. Ik ben niet kieskeurig dus je kunt er maar beter klaar voor zijn!
Ik vind het heel erg leuk als een man ook initiatief neemt en het leuk vindt om dingen te ondernemen. Een avond op de bank kan ook heerlijk zijn. Bezorg jij mij die ene kriebel? Ik ben benieuwd.
Ik zoek Spontane man, van 18 tot 112, hoewel ik verwacht niet teveel reacties te krijgen van gespierde mannen van 23. hahahaha, Ik richt me dus maar meer op een lieve man van boven de 45 jaar. Jonge mannen mogen natuurlijk wel reageren! Neem contact op met mij.