Ik zoek een hele leuke man voor een leuke date. Eigenlijk niets meer maar zeker niets minder. Ik ben zelf een vrouw die het leven als één groot feest ziet, ondanks de tegenslagen, maar gedane zaken nemen immers geen keer. Dus als jij dezelfde instelling hebt qua willen genieten en qua positiviteit, dan hebben wij een ontzettend leuke date en misschien is het wel het begin van iets moois
Een aardige man met een goed hart die mijn vriend wil zijn. Ik hou ervan om gewoon tijd door te brengen met een aardige man, over van alles kunnen praten en gewoon plezier hebben! Ik hoop dat je vriendelijk en behulpzaam bent!
Ik vind het heel erg leuk als een man ook initiatief neemt en het leuk vindt om dingen te ondernemen. Een avond op de bank kan ook heerlijk zijn. Bezorg jij mij die ene kriebel? Ik ben benieuwd.