Laten we de liefde bedrijven en doen waar we van houden. Ik moet het hebben en ik wil er ook voor gaan. We laten het samen gebeuren dat klopt toch ? We willen alleen de seks waar we zoveel van houden?
Een aardige man met een goed hart die mijn vriend wil zijn. Ik hou ervan om gewoon tijd door te brengen met een aardige man, over van alles kunnen praten en gewoon plezier hebben! Ik hoop dat je vriendelijk en behulpzaam bent!
Je staat open om nieuwe mensen te leren kennen. Je houdt ook van de natuur en wandelen. Je bent spontaan en weet hoe je een gesprek kan houden zonder dat er pijnlijke stiltes vallen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LadyTamara, 69 jaar · Middelkerke
Geen voorkeur voor leeftijd of uiterlijk. Romantiek speelt geen rol in dit spel. Hou wel van een man die, net als mij vele seksuele
Katy4809, 69 jaar · Burgh-Haamstede
Ik geloof niet alles wat je me vertelt dus je zult me toch op een andere manier moeten overtuigen van je oprechte bedoelingen.
Teuntjedol, 70 jaar · Arnhem
Als je mijn profiel hebt bekeken, heb je waarschijnlijk gemerkt dat het niet discreet hoeft. Mijn man staat volledig achter
KarlaRod, 69 jaar · Biddinghuizen
Dit profiel heb ik natuurlijk aangemaakt met een reden die ik liever niet openbaar maak aan iedere lezer maar mocht je geïnteresseerd
MatchmetMartine, 66 jaar · Sint-Gillis-Waas
Ik ben op zoek naar een gewone lieve, zachtaardige man die leuke dingen wil doen met mij
FranjesTessa, 68 jaar · Galder
een man die graag van het leven geniet en leuk contact zoekt