Jij bent een bijzondere man en bent ook wel een beetje handig. Je stelt goed gezelschap op prijs en weet je makkelijk aan te passen als dat nodig zou zijn. Je verkeert in goede welzijn en hebt nog steeds zin in het leven en alles wat daarbij hoort.
Ik vind het heel erg leuk als een man ook initiatief neemt en het leuk vindt om dingen te ondernemen. Een avond op de bank kan ook heerlijk zijn. Bezorg jij mij die ene kriebel? Ik ben benieuwd.
Een warme man die mijn leven weer een beetje kleur kan geven, gewoon genieten van de kleine dingen die we samen kunnen ondernemen en vooral lief voor elkaar zijn.
Ik wil gewoon een echte man die een liefdevolle manier heeft om een vrouw als ik te behandelen, ik ben misschien oud maar toch, ik weet dingen die jongere vrouwen doen! We kunnen plezier hebben en dingen doen die spannend zijn!
Ik zou graag iemand vinden die van mij het gelukkigste meisje zal maken, ik hou van een vent die groter is dan ik., Omdat ik klein ben, ik wil dat je een fatsoenlijke kerel bent met passie, volle trots en ook respectvol.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Arend520507, 65 jaar · Zierikzee
Ben jij ook iemand die even stil heeft gestaan, of nergens meer zin in had en wil jij toch de draad weer op pakken om te zien hoe
Ppppppaaaula, 66 jaar · Kluizen
Je kan je mannetje staan in het digitale tijdperk, bent niet van een té oude stempel en hebt niks tegen mijn kat. Ga
Treesje1, 67 jaar · Hasselt
U houd van likken en word ook graag verwend , u houd van langdurige seks en bent niet na een paar stoten al klaar, een samenspel
AdeleAlone, 68 jaar · Emmen
Een vriendschap is een goed begin en naar mijn mening moeten we ervoor gaan. Er kan zoveel meer zijn als we willen. Maar dat
IdaG, 65 jaar · Brakel
Iemand die mij een beetje doet leven, laten genieten en lachen
Lekkerwyfke, 70 jaar · Dalfsen
Een man die zich ook soms eenzaam voelt en dit met mij wil weg werken.