Voor mij de juiste man zijn, iemand waarbij ik me goed voel, mezelf kan en mag zijn, plezier mee kan maken maar ook terecht kan wanneer het even minder gaat. Een maatje, een steun en toeverlaat, mijn rots in de branding. Oh en als je een dierenliefhebber bent, dan zit het helemaal goed!
Een aardige man met een goed hart die mijn vriend wil zijn. Ik hou ervan om gewoon tijd door te brengen met een aardige man, over van alles kunnen praten en gewoon plezier hebben! Ik hoop dat je vriendelijk en behulpzaam bent!
Je staat open om nieuwe mensen te leren kennen. Je houdt ook van de natuur en wandelen. Je bent spontaan en weet hoe je een gesprek kan houden zonder dat er pijnlijke stiltes vallen.
Ik ben niet bang om grenzen te verleggen omdat ik geloof in het lot en dat ik mijn ware liefde zal ontmoeten , iemand die een zorgzame en trouwe man is . Iemand die kinderen en een gezin wil hebben.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Damansk, 65 jaar · Breukelen
U houdt ook nog van avontuur en spanning, wil samen met mij in de keuken staan koken, laat zich graag verwennen. Op zijn tijd
Treezebeezeke, 65 jaar · Maastricht
Een man die sterk in het leven staat en nog volop wil gaan genieten.
Gwncoriine, 68 jaar · Roeselare
Mannen kunnen mij benaderen met een leuk voorstel en het liefst met iets meer informatie omtrent wat ze zelf zoeken. Ik vind
ConnieIsTerug, 69 jaar · Maashees
Mijn ideale bed/contact partner is een lieve, sociale en opwindende man. Ik vind het wel erg belangrijk dat een man goed voor
Roelie4612, 70 jaar · Assen
Wil jij een dame op leeftijd haar plezieren in lekker veel en vaak seks, en haar leren in de vele mogelijkheden die er in standjes