Ik wil iemand die open staat om te experimenteren, dingen doen samen waar we beide naar opzoek zijn een creatief iemand, die heerlijke ideeen heeft. Laten we het doen samen, en genieten op volle toeren.
Ik zou graag iemand vinden die van mij het gelukkigste meisje zal maken, ik hou van een vent die groter is dan ik., Omdat ik klein ben, ik wil dat je een fatsoenlijke kerel bent met passie, volle trots en ook respectvol.
Jij bent een bijzondere man en bent ook wel een beetje handig. Je stelt goed gezelschap op prijs en weet je makkelijk aan te passen als dat nodig zou zijn. Je verkeert in goede welzijn en hebt nog steeds zin in het leven en alles wat daarbij hoort.
Ik vind het heel erg leuk als een man ook initiatief neemt en het leuk vindt om dingen te ondernemen. Een avond op de bank kan ook heerlijk zijn. Bezorg jij mij die ene kriebel? Ik ben benieuwd.
Een warme man die mijn leven weer een beetje kleur kan geven, gewoon genieten van de kleine dingen die we samen kunnen ondernemen en vooral lief voor elkaar zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Dewixxx, 70 jaar · Nederweert
Graag iemand die dezelfde instelling heeft i.v.m het leven samen, gezelligheid, respect voor mekaar in vrijheid en vertrouwen,
Rikka1949, 67 jaar · Antwerpen
Ik ben een visgek en ik hoop dat jij ook het plezier en de ontspanning daarin kan vinden. Wat is er nu leuker om samen een dag op
60Plus, 65 jaar · Assen
Ik heb geen voorkeur voor een bepaald uiterlijk hoor. Het gaat mij echt om het karakter. Dat mag liefdevol zijn. Als je een
Benjijdeware, 65 jaar · Vught
Ik hoop van jou te mogen vernemen als je echt wel serieus bent
Popoja, 68 jaar · Elen
Ik zoek iemand die net zoals ik niet teveel verwacht en het ook rustig aan zou willen doen. Niet te rustig natuurlijk, want
Maralyn, 69 jaar · Houthulst
Iemand die gewoon zich zelf is. Een leuke lieve man die het alleen zitten ook een beetje zat is. Een man die respect heeft voor