Je mist iets. Je mist sex. Je mist de aandacht. Je kan hem stijf krijgen en houd er van uitgebreid verwend te worden. Ook ben je zeker dat je dit wilt en krabbel je niet ineens terug. En weet je dat er altijd weer een moment komt waarop je dag moet zeggen. Dit weet je allemaal. Je hebt een relatie of je bent single. Hoe dan ook ik ben bezet. Maar op alle manier maar niet in bed.
Ik vind het heel erg leuk als een man ook initiatief neemt en het leuk vindt om dingen te ondernemen. Een avond op de bank kan ook heerlijk zijn. Bezorg jij mij die ene kriebel? Ik ben benieuwd.
Jij bent een bijzondere man en bent ook wel een beetje handig. Je stelt goed gezelschap op prijs en weet je makkelijk aan te passen als dat nodig zou zijn. Je verkeert in goede welzijn en hebt nog steeds zin in het leven en alles wat daarbij hoort.
Ik ben al een tijd alleen en dat past gewoon niet bij mij! Ik ben zeker nog ondernemend en doe nog erg veel. En zoek iemand die zich daarin ook helemaal kan vinden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JuliaTroost, 69 jaar · Assen
spontane, betrouwbare gezellige en verzorgd
Verwennerijtjes, 70 jaar · Domburg
Ik dacht, ik kom ook eens vissen in deze vijver. Ja, ik ben ook op zoek naar die ene man. Die ene lieve, betrokken, betrouwbare,
Treezebeezeke, 65 jaar · Maastricht
Een man die sterk in het leven staat en nog volop wil gaan genieten.
GezelligeWinnie, 66 jaar · Geetbets
Ik ben meer dan alleen op zoek naar een praatpaal. Ik ben al 8 jaar weduwe, en weet je wat dat doet met je lichaam? Dat wil meer
Erikson, 65 jaar · Huizingen
Iemand die bij mij past, Gezellig is en met mijn kinderen overweg kan en ook met mijn huisdieren.
Bloemenmeid, 65 jaar · Meppel
Je zit lekker in je vel, bent verzorgd, zorgzaam, open, eerlijk, sociaal, spontaan, Je bent zo rond mijn leeftijd en woont