Ik denk niet dat ik naar een bepaald soort man op zoek ben maar meer een leuke jongen die me wat spanning kan geven. Ik wil geen man hier afwijzen en dan een avontuur missen.
Je bent een nette man, die een vrolijk karakter heeft. Je staat er voor open om met mij dingen te gaan doen, kopje koffie drinken, avondje uit. De normale dingen van het leven, samen met mij te delen.
U bent een gezellige man op zoek naar een fijne ontmoeting met een even zo gezellige dame, dan verwijs ik u naar de afdeling om te gaan mailen en wacht uw bericht af
Ik wil gewoon een echte man die een liefdevolle manier heeft om een vrouw als ik te behandelen, ik ben misschien oud maar toch, ik weet dingen die jongere vrouwen doen! We kunnen plezier hebben en dingen doen die spannend zijn!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
FeelViolet, 67 jaar · Broek in Waterland
Kun jij mij meerdere keren laten komen, wil je dat alsjeblieft met mij doen de hele nacht lang. En kun jij iets meer dan ik verwacht?
Jetteketet, 67 jaar · Noorbeek
Ben jij een leuke en gezellige man die openstaat voor meer?
Boekenw19470611, 70 jaar · Hoogeveen
Je bent een gezellige en loyale man, die ook nog wat van de wereld wil zien. Je bent reislustig en kunt ook zelfstandig zijn.
AnneVroenze, 69 jaar · Breendonk
Ik ben nog jong en vitaal, en daar werk ik hard aan. Ook als het om seksuele relaties gaat. Veel mannen denken dat vrouwen na
Selena490919, 68 jaar · Almere Buiten
Je bent een (jonge)man die op zoek is naar een dame die van wanten weet en uren lang kan genieten van een wat oudere vrouw als
Petrapannespons, 69 jaar · Antwerpen
Jij bent een serieuze man die alles goed op orde heeft. Jij houdt er van om te lachen en te genieten zoveel als mogelijk. Het