Gewoon een leuke normale man, geen gekke fratsen. Iemand die het leuk vind om met vrienden gezellige dingen te doen en uiteraard met mij. Voor kinderen is het bij mij helaas te laat dus jij moet geen kinderwens meer hebben. Een leuke baan en het goed voor elkaar hebben zou fijn zijn, dit betekend niet dat jij schat rijk moet zijn maar gewoon jouw zaakjes op orde hebt.
Jij vindt het leuk als een vrouw een eigen leventje heeft en haar ding doet. Jij kunt het waarderen dat ik geen standaard mens ben en houdt daar ook wel van. Als jij dan ook nog ruimdenkend bent en open staat voor meer dan een vriendschap ben jij mijn man.
Je bent een nette man, die een vrolijk karakter heeft. Je staat er voor open om met mij dingen te gaan doen, kopje koffie drinken, avondje uit. De normale dingen van het leven, samen met mij te delen.
Jij bent een bijzondere man en bent ook wel een beetje handig. Je stelt goed gezelschap op prijs en weet je makkelijk aan te passen als dat nodig zou zijn. Je verkeert in goede welzijn en hebt nog steeds zin in het leven en alles wat daarbij hoort.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Riettje, 65 jaar · Loker
Veel wensen heb ik niet en voor mij telt alleen maar dat je single bent en ook nog iets moois van het leven wil maken, samen met
Kraaijenbergje, 70 jaar · Woensdrecht
Ik zou het fijn vinden mocht ik een man leren kennen die ook nog heel actief is in het leven. Ik vind een zorgzame man heel aantrekkelijk.
Zomerlust, 70 jaar · Diest
Lieve en rustige man die positief in het leven staat. Die er ook nog aan wilt werken om een mooie toekomst tegemoet te gaan met
Nietbejaard, 69 jaar · Bilthoven
Net als ik heb je er genoeg van om vanwege je leeftijd in een hokje gestopt te worden sta je vol in het leven en wil je gewoon zelf
Rodeschoentjes, 66 jaar · Ham
Gewoon een lekkere vent die weet hoe en wat een vrouw nodig heeft en haar kan laten genieten? Maar wat wel van belang is dat het
Eysoma, 65 jaar · Maasbracht
Gezellige man die ook van af en toe een borrel houd, het leven toelacht en een gezellige tijd wil hebben. Zich ook weer een beetje