Ik zou graag iemand vinden die van mij het gelukkigste meisje zal maken, ik hou van een vent die groter is dan ik., Omdat ik klein ben, ik wil dat je een fatsoenlijke kerel bent met passie, volle trots en ook respectvol.
Ik ben niet bang om grenzen te verleggen omdat ik geloof in het lot en dat ik mijn ware liefde zal ontmoeten , iemand die een zorgzame en trouwe man is . Iemand die kinderen en een gezin wil hebben.
Je bent een nette man, die een vrolijk karakter heeft. Je staat er voor open om met mij dingen te gaan doen, kopje koffie drinken, avondje uit. De normale dingen van het leven, samen met mij te delen.
Ik zoek gewoon een leuke man om mijn oude dag mee te kunnen slijten. Nu lijkt een jongere man mij wel het beste bij mij passen omdat ik geen standaard bejaarde ben.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Loveparkiet, 66 jaar · Knokke-Heist
Over jouw? ik heb denk ik niet zo veel eisen hoor. Dat ben ik ook helemaal niet gewend. Wat zou ik hier dan zo moeten kiezen? Hmm
FashionStatement, 68 jaar · Roeselare
-
52Betty, 65 jaar · Luttenberg
Je bent vriendelijk en hebt een hart van goud. Je bent iemand die graag wat met mij gaat praten en die mij vanzelf weer aan het
Snoepwinkeltje, 67 jaar · Losser
Ik zoek een toffe, lieve man om eens fijn mee te mailen. ik hou vooral van eerlijkheid!
Atomy, 66 jaar · Gelinden
Een man die actief is, nog midden in het leven staat en ondernemend is. Een man die houdt van knuffelen en aanraken.
Annapoalona, 65 jaar · Eindhoven
Zou graag een lieve,eerlijke,spontane,sociale gezellige goed geklede en verzorgde man leren kennen die precies weet