Als jij dat nu ook zoekt dan zitten we allebei helemaal goed hier. Het maakt me niet uit hoe je eruit ziet of hoe oud je bent want dat vind ik er allemaal niks toe doen. Het gaat erom dat we een klik hebben vind je niet?
U bent een gezellige man op zoek naar een fijne ontmoeting met een even zo gezellige dame, dan verwijs ik u naar de afdeling om te gaan mailen en wacht uw bericht af
Je bent een nette man, die een vrolijk karakter heeft. Je staat er voor open om met mij dingen te gaan doen, kopje koffie drinken, avondje uit. De normale dingen van het leven, samen met mij te delen.
Ik wil gewoon een echte man die een liefdevolle manier heeft om een vrouw als ik te behandelen, ik ben misschien oud maar toch, ik weet dingen die jongere vrouwen doen! We kunnen plezier hebben en dingen doen die spannend zijn!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Roelfina, 67 jaar · Stadskanaal
Zeg ik later
MagdaSingle2013, 65 jaar · Kortrijk
tussen de 50 en 60 jaar werkend en in bezit van auto. verzorgd, lief, ....
CorryBE1948, 69 jaar · Driekapellen
Mannen van mijn leeftijd die nog volop seksueel actief zijn mogen zeker reageren. Maar.... je hoort de laatste tijd steeds
Diila-Ya, 68 jaar · Emelgem
Je hoeft me niet te veroordelen vanwege mijn leeftijd. Voor mij maakt het niet uit. Ik hoop dat het jou ook niet uitmaakt. En
Juliana S, 68 jaar · Eck en Wiel
Ik ben dol op een man voor iets goeds en misschien nog wel meer. Maar eerst een vriendschap opbouwen en samen de beste tijd hebben.
Betsie1948, 69 jaar · Leuven
U bent een tijger in bed en weet hoe u een vrouw in hogere sferen moet brengen ,en daarna lekker laat klaarkomen en het liefst