Moet van sm en/of bondage houden. Mijn laatste relatie heb ik beeindigd omdat hij geen interesse had in mijn fetishes. Voor mij zijn ze heel belangrijk, helemaal omdat ik echt eens aan mijn seksuele trekken wil komen!!!!
Ik wil gewoon een echte man die een liefdevolle manier heeft om een vrouw als ik te behandelen, ik ben misschien oud maar toch, ik weet dingen die jongere vrouwen doen! We kunnen plezier hebben en dingen doen die spannend zijn!
Ik vind het heel erg leuk als een man ook initiatief neemt en het leuk vindt om dingen te ondernemen. Een avond op de bank kan ook heerlijk zijn. Bezorg jij mij die ene kriebel? Ik ben benieuwd.
Ik zoek gewoon een leuke man om mijn oude dag mee te kunnen slijten. Nu lijkt een jongere man mij wel het beste bij mij passen omdat ik geen standaard bejaarde ben.
Je bent een nette man, die een vrolijk karakter heeft. Je staat er voor open om met mij dingen te gaan doen, kopje koffie drinken, avondje uit. De normale dingen van het leven, samen met mij te delen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Diestmaske, 68 jaar · Diest
Ik zoek een man die zich nog te jong voelt om achter de geraniums te zitten, die zijn voor de 90 plus mensen. Jij bent een actieve
RijpeTuin, 68 jaar · Deventer
n.v.t
Roelfina, 67 jaar · Stadskanaal
Zeg ik later
SammieJo, 66 jaar · Huis ter Heide
Ik zoek een lieve open man, met gevoel voor humor. Hij is empathisch en laat mij in mijn waarde. Hij is sociaal en gaat graag
FreeHannah, 65 jaar · Loenhout
Ben je een volwassen man die graag een vrouw wil ontmoeten? Als je hier niet alleen voor de seks bent, maar alleen voor een goede
FeelViolet, 67 jaar · Broek in Waterland
Kun jij mij meerdere keren laten komen, wil je dat alsjeblieft met mij doen de hele nacht lang. En kun jij iets meer dan ik verwacht?