Ik hou van grappige mannen, die me van 's morgens vroeg tot 's avonds laat gelukkig maken, dat ze me graag iets van perversiteit en lust willen delen. dat ze attent zijn en dat ze me vooral op hun gemak laten voelen. Ik ben op zoek naar een man die stout is en van fantasiespellen houdt en die in staat is om de laatste extremen te bereiken om de verwachte voldoening te ontvangen.
Je bent single ! want ik wil niet stoken in een goede huwelijk of zo. Je houd van reizen en de zon. En je vind het heerlijk om dan ook nog wel een evt relatie aan te gaan..
U bent een gezellige man op zoek naar een fijne ontmoeting met een even zo gezellige dame, dan verwijs ik u naar de afdeling om te gaan mailen en wacht uw bericht af