Vind je het leuk zoals mijn tieten eruitzien? Ik wil dat iemand mijn borsten streelt zoals de pornosterren het doen. Ga je dat doen met mijn tieten? Ik heb je nodig.
Net als ik dol op kinderen, verder mag je best wat ballast uit het verleden dragen dat doe ik immers ook en daarbij vind ik dat je iets makkelijker kan verwerken als je samen bent.
Als ik tegen jou zeg dat ik jou sexy vind, dan is dat sexy op de manier zoals ik een man graag zie. Een man die begripvol is en geduldig af wilt wachten wat ons allemaal staat te gebeuren.
Innerlijk is iets waar ik echt naar op zoek ben, natuurlijk zou het erg fijn zijn zou je echt het perfecte plaatje voor mij zijn, maar de klik en de warmte die je mij kan bieden is het belangrijkste. Ben jij dus een lieve, warme, zachte en gezellige man, dan ben jij de geen die ik zoek!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Geilopzoek, 49 jaar · Schaffen
Ben jij open voor een avonduur?
Anna702015, 47 jaar · Almere
Volgt
BdB68, 49 jaar · Holten
Je moet niet afschrikken van een vrouw met de nodige bagage in ieder geval. Ik ben geen emotioneel wrak hoor, maar bepaalde
Geppie, 49 jaar · Sneek
volgt
E Mma , 48 jaar · Moerkerke
Net als mij ben je ook op zoek naar een beetje gezelschap, we kunnen een keer een kopje koffie gaan drinken en misschien wel