Een leuke eerkijke man die als hij ergens voor gaat er ook echt voor wil gaan. Wees eerlijk dan bereik je het meeste zeg ik altijd maar. Lijkt me leuk als je een beetje romantisch ben maar niet dat overdreven. Doe maar normaal dan doe je al gek genoeg toch?
Ik hou wel van een man die sterk in zijn schoenen staat en een doel voor ogen heeft. Iemand die ook wel eens de touwtjes in handen neemt om eens iets te gaan ondernemen. Ik zoek naar een echte heer die op zoek is naar een serieuze relatie.
Je zult toch tijd genoeg moeten kunnen vrij maken, zo maar een vluggertje, daar ben ik niet echt voor te vinden. Nadat jij bent klaargekomen, spring je niet meteen uit bed en in je kleren om dan heel snel weg te gaan maar je vindt het ook heerlijk om in elkaars armen nog even na te genieten.