Ben jij een vrouw tussen 35-... Die eens graag met een verzorgd, klassevol (met op dit vlak totaaaaal geen ervaring) koppeltje grenzen wil verleggen, laat maar weten. Wij vinden het nu al spannend :-)
Leuk, gezellig en spontaan. Het even goed willen aankijken wat er van komt tussen ons. Een eigen leven hebben en zelfstandig zijn vind ik wel een grote plus. We beginnen met vriendschap en wie weet bloeit er iets moois uit. En als niet, dan hoeven we dat ons of elkaar niet kwalijk te nemen.
Jij weet het zeker dat ik naar jou zoek. Jij bent een bezige man, iemand die altijd wel wat om handen heeft en niet wat als een dooie op de bank hangt. Jij mag graag van alles zien en doen, misschien zelfs wel naar een musea of vreemde stad gaan en weet ik veel wat nog meer. Zie jij hier wel wat in, laat dan wat van