Misschien vind jij het ook wel doodeng. Hier staan en mensen die naar je kijken en je beoordelen en het niet in je gezicht zeggen of gewoon niets laten horen. En misschien wel een mening hebben die je niet weet. Ik heb zo mijn bedenkingen dat zeker. Maar ik hoop dat je ook bij me neer durft te leggen wat je denkt.
Ik zou het leuk vinden om je te ontmoeten. Ik hou van een eenvoudige man die ruimdenkend is en open staat voor een serieuze relatie met mij. Wie kan me aan het lachen maken en kan altijd naar mij luisteren? Een lieve en liefhebbende man is waar ik naar op zoek ben.
Heb je een aantal dingen waar ik naar kan uitkijken? Als je goed voor mij wit zijn , zal ik daar blij om zijn. Ik weet zeker dat we zo goed voor elkaar kunnen zijn. Mag ik weten wat je voor mij kunt doen?
Ook gek op jezelf en zeker van wat je wilt gaan doen. Dan kunnen we een heel stuk gaan overslaan. Ik wil graag eens weten wat je allemaal wil gaan doen. Want ik heb wel wat leuks in gedachten. Kun je mijn gedachten lezen?
Ik zou het op prijs stellen als je loyaal bent, en een man bent die me gelukkig zal maken. ik hoop dat ik iemand kan vinden die net als ik, avontuurlijk, van de natuur houdt, muziekliefhebber is en ook van dieren houdt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
DE, 56 jaar · Yerseke
Wil je meer weten? Ik wacht op je berichtje.
MarielleSingle, 56 jaar · Wessem
Weiss ich noch nicht
Clenda, 57 jaar · Nijmegen
romantisch,knuffelen,ondernemend,spontaan,humor,lief,...vind jij jezelf met deze woorden,reageer dan,...,
Veertigplusster, 57 jaar · Urk
Je ziet het wel zitten, om samen uit te vissen hoe leuk wij elkaar vinden. Je bent graag thuis, maar vind het ook leuk om een keer
Patries60, 57 jaar · Brummen
Jij bent de man die mijn pot mayo open maakt, mijn hand vasthoudt als ik van een steile berg moet stappen, je weet vast wel wat