Maar ik mis meer en meer dat ene dekseltje, waar ook een klein hoekje af is. Zoek je ook een maatje op alle vlak en niet zomaar iemand om maar iemand te hebben? Ben je ook op zoek naar die éne met jouw humor, interesses, mekaars beste maatje zijn? Ben je een gewone man met een gezond boereverstand die niet wanhopig op zoek is maar ook geen bindingsangst heeft tot in de tiende graad? :-) Weet je ook dat de perfectie niet bestaat ? Ben je een man die voor zijn mening durft uitkomen en dus ook mijn denkknobbels durft af te zetten en initiatief neemt in de leuke dingen des levens?
Ben je een alleenstaande man die graag tijd met me doorbrengt? Ik kan je vertellen dat ik nu zo klaar ben. Ik denk dat we dingen kunnen uitwerken en samen tijd doorbrengen. Dus jij ook?
nou voor nu ben ik op zoek naar een echte vriend, een vriendschap die ik kan praten. Maar als er liefdes opduiken. Word ik heb een tekening verwijderd van een vent die veel doelen in het leven heeft. En heb het lef om het waar te maken.
We bouwen het langzaam aan op en zien waar het op uit komt. Ik vind een relatie heerlijk maar we doen waar we goed in zijn, dus dat maakt mij dan niet zoveel uit!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Geertje52, 57 jaar · Havelte
Ik heb regelmatig seks met mijn man en wij bezoeken vaak swingerclubs. Het leuke daarvan is dat je eerst gezellig aan de bar
BoontjeFoontje, 58 jaar · Ename
U vraagt, ik serveer. Ik ben op zoek naar mannen met uiteenlopende fantasieen die zij willen waarmaken, wat hun partner niet
Maeki, 56 jaar · Haren
Iemand die wel de tijd voor me neemt. En niet alleen maar bezig is met z,n eigen hobby. Ik wil ook wel weer eens wat leuks doen
Ammmayaah, 57 jaar · Drongelen
Ik heb een man nodig die me kan geven wat ik wil in het leven. Als je open staat voor alle mogelijkheden die ons zullen overkomen,
Loose, 55 jaar · Steendam
Ik ben op zoek naar een leuke en ruimdenkende man en vrouw. Liefst in de omgeving van Groningen, maar daarbuiten is ook haalbaar.