Maar ik mis meer en meer dat ene dekseltje, waar ook een klein hoekje af is. Zoek je ook een maatje op alle vlak en niet zomaar iemand om maar iemand te hebben? Ben je ook op zoek naar die éne met jouw humor, interesses, mekaars beste maatje zijn? Ben je een gewone man met een gezond boereverstand die niet wanhopig op zoek is maar ook geen bindingsangst heeft tot in de tiende graad? :-) Weet je ook dat de perfectie niet bestaat ? Ben je een man die voor zijn mening durft uitkomen en dus ook mijn denkknobbels durft af te zetten en initiatief neemt in de leuke dingen des levens?
Ook gek op jezelf en zeker van wat je wilt gaan doen. Dan kunnen we een heel stuk gaan overslaan. Ik wil graag eens weten wat je allemaal wil gaan doen. Want ik heb wel wat leuks in gedachten. Kun je mijn gedachten lezen?
Ik zoek een bij voorkeur wat jongere kerel die het wel ziet zitten met een wat oudere vrouw. Jij weet hoe je mij moet verwennen en laten genieten en tevens een beetje dominant is? Dan kunnen wij misschien een heerlijke e n zwoele tijd tegemoet gaan!
Ben je op zoek naar een beetje aandacht en intimiteit, net als ik? Wil je dat van mij krijgen? Ik ben een zeer gepassioneerde vrouw en dat verwacht ik ook van een man. Geef je me waar ik naar verlang?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
KarrleeyX, 57 jaar · Maasmechelen
Een partner vinden met wie ik oud kan worden en een gezellige tijd kan hebben. Dat is het voornaamste in mijn ogen voor nu. Dus
Rianxxx, 56 jaar · Etten-Leur
leuke mensen, eerlijk, respect en humor
LoneyxXxmass, 57 jaar · Heinenoord
Wat ik echt wil, is een lekker toy boy. Zo'n lekkere jonge knul die een dame zoals mij lekker stevig weet te verwennen. Ik heb
JongvanHarte, 55 jaar · Breda
Ik zal hier vertellen wat mijn smaak is en wat voor een persoon ik prefereer. Zoals je aan mijn erotische foto kunt zien, ben
Louis60, 57 jaar · Harlingen
x
Kansoprelatie, 55 jaar · Beveren
Lieve man met een dosis levenservaring die net als ik vol in het leven staat. Genoeg heeft gehad van al die slechte tijden en