Maar ik mis meer en meer dat ene dekseltje, waar ook een klein hoekje af is. Zoek je ook een maatje op alle vlak en niet zomaar iemand om maar iemand te hebben? Ben je ook op zoek naar die éne met jouw humor, interesses, mekaars beste maatje zijn? Ben je een gewone man met een gezond boereverstand die niet wanhopig op zoek is maar ook geen bindingsangst heeft tot in de tiende graad? :-) Weet je ook dat de perfectie niet bestaat ? Ben je een man die voor zijn mening durft uitkomen en dus ook mijn denkknobbels durft af te zetten en initiatief neemt in de leuke dingen des levens?
Je bent een echte heer en je bent ook hier om iets zinvols en echts te vinden. Als we eerst vrienden kunnen worden, zou dat het beste zijn, want ik ben echt serieus om iemand hier te vinden. Als je hier alleen bent om te spelen doe dan geen moeite en zoek een andere vrouw.
Weten dat ik niet het hele jaar elke dag bij je ben zolang ik het kan om de reizen te maken voor Cordaid en Unicef en daarmee voor mijn gevoel de wereld een stukje aangenamer kan maken blijf ik dat doen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Apoline1, 59 jaar · Nieuwenhove
Uiterlijk is niet belangrijk, maar u moet geen type zijn van dertien uit en dozijn. Ik bedoel dat er wel wat pit in u moet zitten.
BoBowie, 55 jaar · Heers
Ik wil gewoon weer genieten, misschien kunnen we een relatie hebben? Als je een gepassioneerde en romantische man bent,
Maria57Single, 58 jaar · Maastricht-Airport
eerlijk respect
Tijger Single, 55 jaar · Almelo
???
Yvonne57Single, 58 jaar · Haarlem
Jij bent een leuke sportieve man die weet hoe hij met vrouwen moet omgaan.. Stijl en romantiek kan ik waarderen...
KantoorMadam, 59 jaar · Leuven
ik zou graag een intelligente man met wie ik kan praten willen vinden, delen wat het leven te bieden heeft: de sport samen (maar