Ook gek op jezelf en zeker van wat je wilt gaan doen. Dan kunnen we een heel stuk gaan overslaan. Ik wil graag eens weten wat je allemaal wil gaan doen. Want ik heb wel wat leuks in gedachten. Kun je mijn gedachten lezen?
We bouwen het langzaam aan op en zien waar het op uit komt. Ik vind een relatie heerlijk maar we doen waar we goed in zijn, dus dat maakt mij dan niet zoveel uit!
Ik zoek een man die mij weer kan laten leven, het verschrompelde bloem in mijn hart weer kan opbloeien, het vuur en de passie in mij aanwakkeren! En dit alleen al door een intiem maar discrete relatie! De romantiek komt later wel, net als de klik. Het gaat mij nu om de erotiek en passie! Lekker samen genieten.
Als je op zoek bent naar een seksmaatje, dan ben ik er gewoon voor je. Laten we niet te veel tijd verspillen en laten we dit werkelijkheid maken. Laat me niet te lang wachten, en laat me weten wat we voor elkaar kunnen betekenen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Trudyl0ve, 55 jaar · Erpe-Mere
Als de slaap heerlijk is, stel je dan een man voor die bij mij slaapt.Ik vraag geen bepaald type of een perfect iemand. Ik wil
Isabeaud, 58 jaar · Veurne
Je hebt er geen probleem mee dat ik in een relatie zit en er gewoon eens bij wil snoepen.
GrtjsvanMij, 57 jaar · Didam
Ik hoop niet dat er te jonge mannen gaan reageren. ik wil ook wel een stevige zelfverzekerde man!
Gabby60, 57 jaar · Steenbergen
Je zult me ??eerst leren kennen en we zullen snel een goede tijd hebben, je gaat me alles over jou vertellen!
Chantie2014, 57 jaar · Herkenbosch
zoek een lieve man ,die graag samen leuke dingen wilt gaan doen ,een maatje voor de rest van mn leven .zoek een vaste relatie
RodeHart, 55 jaar · Hasselt
Ik wil het graag samen gezellig hebben, iemand om tegenaan te kruipen, mee te kletsen, leuke dingen te doen en veel meer. Eigenlijk