Ik zoek een bij voorkeur wat jongere kerel die het wel ziet zitten met een wat oudere vrouw. Jij weet hoe je mij moet verwennen en laten genieten en tevens een beetje dominant is? Dan kunnen wij misschien een heerlijke e n zwoele tijd tegemoet gaan!
nou voor nu ben ik op zoek naar een echte vriend, een vriendschap die ik kan praten. Maar als er liefdes opduiken. Word ik heb een tekening verwijderd van een vent die veel doelen in het leven heeft. En heb het lef om het waar te maken.
Ik zou het op prijs stellen als je loyaal bent, en een man bent die me gelukkig zal maken. ik hoop dat ik iemand kan vinden die net als ik, avontuurlijk, van de natuur houdt, muziekliefhebber is en ook van dieren houdt.
Ben je een alleenstaande man die graag tijd met me doorbrengt? Ik kan je vertellen dat ik nu zo klaar ben. Ik denk dat we dingen kunnen uitwerken en samen tijd doorbrengen. Dus jij ook?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kousenband, 55 jaar · Steenwijk
Een discrete man die veel aandacht en zorg besteed aan het verwennen van een vrouw. lief en teder en vol met vurige passie.
Boluske, 55 jaar · Middelburg
Sociaal voelend, serieus, gezellig, leuk, lief, aardig, charmant,.. zo kan ik nog wel even doorgaan maar het belangrijkste
WXYvon, 56 jaar · Sneek
Stel je maar voor aan mij.
Mirthe4u, 57 jaar · Niekerk
Je bent geen prins op het witte paard, maar een leuke man die ook nog eens bij me kan passen. Je hebt een kant met romantiek aan
BabyHolly, 58 jaar · Groningen
Een man die niet te kieskeurig is voor een vrouw waar hij graag bij is. Een man die ook graag delen van het mollige vrouwenlichaam
Mireilleme, 56 jaar · Lemberge
Heb je tijd om voor mij te spenderen? Ik zal ervoor zorgen dat we hier van elkaar gaan genieten. Ben je klaar voor een goede tijd