Hou jij van een vlotte wat oudere dame? Gezellig samen op pad. Lekker uiteten, stedentrip's museums bezoeken en ga zo maar door. Ik vind het dus wel fijn als je geen bankhanger bent.
We bouwen het langzaam aan op en zien waar het op uit komt. Ik vind een relatie heerlijk maar we doen waar we goed in zijn, dus dat maakt mij dan niet zoveel uit!
Ik zoek een bij voorkeur wat jongere kerel die het wel ziet zitten met een wat oudere vrouw. Jij weet hoe je mij moet verwennen en laten genieten en tevens een beetje dominant is? Dan kunnen wij misschien een heerlijke e n zwoele tijd tegemoet gaan!
Ik ben erg geïnteresseerd in een man die ook weet hoe hij moet koken. En het belangrijkste is dat een man die zijn zelfgemaakte lekkernij samen met mij wil proeven. Daarnaast een beetje plezier dat zullen we samen op prijs stellen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Donders, 56 jaar · Houten
Past mijn profiel je een beetje en lijkt het je wat om met mij in leuk contact te komen, elkaar te leren kennen en sta jij open
JulianneMISS, 55 jaar · Lauwersoog
Als je me de beste seks van mijn leven wilt geven, weet ik zeker dat we hiervan zullen genieten. Laten we vandaag iets goeds
Fantasievol, 56 jaar · Lelystad
Verras me!
Willwilwel, 57 jaar · Hillegom
Iemand die van praten en samen uitgaan houdt. Openstaat voor kritiek en ook graag opbouwende kritiek en adviezen geeft.
Zeebrugge, 55 jaar · Zeebrugge
--
Snoopybaran, 55 jaar · Gennep
Ik kan me vaak niet vinden in de denkwijze van leeftijdgenoten met altijd klagen over de jongere generaties naar mijn mening