Mijn ideale partner is (volgens een kwis) de Renaissance Man. Ik weet niet precies wat ze daar mee bedoelen maar het klinkt wel spannend. In ieder geval is het iemand die mij neemt zoals ik ben, mijn gevoel van humor begrijpt en me niet probeert te veranderen.
Maar ik mis meer en meer dat ene dekseltje, waar ook een klein hoekje af is. Zoek je ook een maatje op alle vlak en niet zomaar iemand om maar iemand te hebben? Ben je ook op zoek naar die éne met jouw humor, interesses, mekaars beste maatje zijn? Ben je een gewone man met een gezond boereverstand die
nou voor nu ben ik op zoek naar een echte vriend, een vriendschap die ik kan praten. Maar als er liefdes opduiken. Word ik heb een tekening verwijderd van een vent die veel doelen in het leven heeft. En heb het lef om het waar te maken.