Je bent bezig met je toekomst, hebt leuke vrienden, je drinkt niet en rookt niet en verder gebruik je ook niks. Je woont het liefst niet te ver bij mij vandaan anders word het moeilijk afspreken. Je woont in een stabiele omgeving, hebt zin om lekker met me uit te gaan, stedentrips te maken en gewoon te doen waar we zin in hebben!
Ik wil iemand die me echt kan overtuigen. Ik vind het heerlijk om veel knuffels te hebben en als we met elkaar opschieten, is dat het eerste wat we zouden doen. Je weet ook hoe je lol moet hebben en dat gaan we doen na die warme knuffels.
Ben jij een gezellige man, sta jij op en om mij te leren kennen en te zien wat er van kan komen en ben je zelfstandig want dat vind ik wel belangrijk laat dan snel gezellig een berichtje voor mij achter.