Kan er weinig meer over vertellen dan ik al heb gedaan denk ik. zou het gewoon heel leuk vinden om leuke dingen te ondernemen met een man, dat is alweer zo een tijd geleden. Samen op stap, kletsen, lachen en genieten van alles om ons heen. Zie je dat zitten, ben je goed verzorgd en lief, dan hoor ik graag van je!
Ik leer graag nieuwe mensen kennen om leuke dingen te beleven maar en tegelijkertijd vrij kritisch in nieuwe contacten; dat is niet persoonlijk bedoeld maar heeft te maken met het feit dat ik al heel veel mensen ken.. Ik heb een hekel aan mensen met een kort lontje of die niet voor reden vatbaar zijn.
Een rustige man die het leuk vind om dingen te ondernemen en die een goed gesprek niet uit de weg gaat. Kinderen zijn uiteraard geen bezwaar. Ben je het alleen zijn ook een beetje moe en mis je ook die arm om je heen?
Is er iemand die mijn liefdesverdrag kan zijn? Dat voelt zich ook eenzaam zoals ik? We kunnen dat in slechts één beweging veranderen. Stuur me meteen een kostbaar bericht.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sunanita, 62 jaar · Aarsele
Ik zit in een seksuele piek, kun jij mij daar in laten blijven?
Jenny112, 64 jaar · Almere
Ik zou graag een man willen leren kennen die ook leuke hobby's heeft, en die er verzorgd uit ziet en die ook van verrassingen
IngridVisser, 61 jaar · Houten
En genieten doe je nu eenmaal beter met zijn tweeën dan alleen. Dus ben jij die man met een goed levensmotto
OostVlaanderen, 61 jaar · Gent
geen bijzondere wensen
IreneSoleil, 61 jaar · Maasmechelen
Ik hoop dat je lekker in het leven staat. Doe ik ook .. Zonder foto geen reactie.