Ik leer graag nieuwe mensen kennen om leuke dingen te beleven maar en tegelijkertijd vrij kritisch in nieuwe contacten; dat is niet persoonlijk bedoeld maar heeft te maken met het feit dat ik al heel veel mensen ken.. Ik heb een hekel aan mensen met een kort lontje of die niet voor reden vatbaar zijn.
Ben jij een gezellige man, sta jij op en om mij te leren kennen en te zien wat er van kan komen en ben je zelfstandig want dat vind ik wel belangrijk laat dan snel gezellig een berichtje voor mij achter.
Ben jij een man die ook toe is aan iets vast met een leuke dame? Je bent net als ik ook zorgzaam, in elk geval wel een beetje en hebt waardering voor je partner. Zullen wij dan samen een afspraakje gaan plannen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Aureool, 62 jaar · Gent
Je bent rustig, vrolijk, vrijgevig, sociaal, gevoelig en je weet hoe je een vrouw moet behandelen dan ben je mijn date. Durf
IreneSoleil, 61 jaar · Maasmechelen
Ik hoop dat je lekker in het leven staat. Doe ik ook .. Zonder foto geen reactie.
Lana58, 60 jaar · Arnhem
Volgt
MevrouwdeWild, 60 jaar · Helmond
Ik heb weinig mannen gevonden die mij aankunnen, laat staan mij durven aan te spreken. Is toch nergens voor nodig, of vallen
Krachtig54, 63 jaar · Boschoord
Een ruimdenkende man die openstaat voor sex en dat ook gescheiden kan houden van zijn eigen leven. Iemand die af en toe wil
Pastrami, 63 jaar · Amerongen
Knap, lief en zien in seks. Ook romantish en gezellig maar belangrijk is aardig en sociaal.