Ik kijk ernaar uit om een ??slimme man te ontmoeten om het leven met te delen, die ik niet kan stoppen bewondering en liefde, geef al mijn liefde en toewijding. Ik droom over een nobele, slimme, sterke en zelfverzekerde persoonlijkheid.
Graag zou ik een zielsverwant ontmoeten waar ik nog honderd procent wil voor gaan . Iemand graag zien en graag gezien worden gemeenschappelijke interesses koesteren mekaar bijstaan samen sterk.. Het zaligste in een relatie is het gevoel dat je mekaar begrijpt en steunt dat iemand je dierbaar is dat
Ik leer graag nieuwe mensen kennen om leuke dingen te beleven maar en tegelijkertijd vrij kritisch in nieuwe contacten; dat is niet persoonlijk bedoeld maar heeft te maken met het feit dat ik al heel veel mensen ken.. Ik heb een hekel aan mensen met een kort lontje of die niet voor reden vatbaar zijn.
Een man die wel voor wat uitjes in is. Geen man die alleen maar thuis wil zitten. Uiterlijk en leeftijd geef ik niet zo heel veel om zolang je maar wel verzorgd bent en weet wat je wil in het leven. Heb jij zin in een nieuwe uitdaging?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Soulmate1954, 63 jaar · Lelystad
Gewoon een leuke lieve man die net als ik alles uit het leven wil halen. Er zitten 30 dagen in de maand en 24 uur in een dag.
OlijfElf, 61 jaar · Groot-Gelmen
Leuke lieve man op zoek naar liefde
Lacalida, 61 jaar · Beerzerveld
Zou jij het geil vinden om mij eens een avond van mijn leven te geven waar ik nog lang aan terug kan denken?
TAngela1954, 63 jaar · Franeker
Ik heb wat jong bloed nodig als je begrijpt wat ik bedoel, ik wil me weer jong voelen, geef me goede seks die ik nodig heb en de
Allesgedaan, 60 jaar · s-Gravenpolder
Ik zoek een lieve en betrouwbare man, eentje waar ik veel dingen mee kan doen zoals reizen en dat soort leuke dingen. Ik hecht
Teletubbi570929, 60 jaar · Tessenderlo
lekker op zijn tijd een wijntje willen drinken, houden van spanje, af willen reizen naar leuke plekjes