Ik hoef geen vastigheid, ik wil nog lekker kunnen doen waar ik zelf zin in heb. Maar als ik de behoefte heb aan iets lekkers wil ik je altijd kunnen opzoeken :)
Ben jij een gezellige man, sta jij op en om mij te leren kennen en te zien wat er van kan komen en ben je zelfstandig want dat vind ik wel belangrijk laat dan snel gezellig een berichtje voor mij achter.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Martine 29, 62 jaar · Kluizen
Ik zoek een man die spontaan en vriendelijk is, graag eens iets gaat drinken of eten. Hij moet ook een dieren-en kindervriend
Mynameisbont, 60 jaar · Arnemuiden
Geile man. Help me de jeuk de baas te worden.
Deviante, 60 jaar · Harelbeke
Een lieve en oprechte man.
IngridVisser, 61 jaar · Houten
En genieten doe je nu eenmaal beter met zijn tweeën dan alleen. Dus ben jij die man met een goed levensmotto
DeLeona, 60 jaar · Amstelhoek
Als jij een goed mens bent met een groot hart ben ik al vrij snel tevreden. Ik vind het fijn als jij goed met kinderen om kunt gaan.