Ik ben niet op zoek naar een bepaald type man in het bijzonder. Wat ik echt belangrijk vind, is de verbinding die we al dan niet hebben. Dus we zullen gewoon moeten wachten en ontdekken hoe het voor ons beiden aanvoelt.
Ik leer graag nieuwe mensen kennen om leuke dingen te beleven maar en tegelijkertijd vrij kritisch in nieuwe contacten; dat is niet persoonlijk bedoeld maar heeft te maken met het feit dat ik al heel veel mensen ken.. Ik heb een hekel aan mensen met een kort lontje of die niet voor reden vatbaar zijn.
Ben jij een man die ook toe is aan iets vast met een leuke dame? Je bent net als ik ook zorgzaam, in elk geval wel een beetje en hebt waardering voor je partner. Zullen wij dan samen een afspraakje gaan plannen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Thebestgerda, 63 jaar · Berbroek
Als je interesse hebt in mij, laat me dat dat weten. Ik weet zeker dat we het leuk en spannend kunnen hebben samen. Ik wil alles
Mireille56, 61 jaar · Oudewater
Wil samen met jou, leuke, gezellige en spontane goeduitziende en verzorgde man, genieten van romantische en erotische
Janice00, 62 jaar · Hechtel
Je laat me op mijn gemak voelen, je geeft me een goed gevoel en je vertelt me wat je voor mij kunt doen. Je bent lief, eerlijk en
Grotelach, 63 jaar · Kapellen
Een leuke charmante man, met een goede achtergrond, dat wil zeggen: U heeft uwe zaken goed op orde, privé zowel zakelijk.
Ludmila, 63 jaar · Aarschot
Discreet
Ariane1953, 63 jaar · Oosterhout
Je wilt niks overhaasten, geeft me de tijd om rustig naar je toe te groeien en we zien wel waar we uitkomen.