Ik wil het eenvoudig en leuk maken met jou. Ik ben hier op zoek naar een vriend met goede eigenschappen en ik hoop dat je me kunt geven wat ik van je verwacht. Het zal leuk zijn als je ondeugend en actief bent in seks. Eenvoudig maar een echte heer is wat ik leuk vind in een man.
Een rustige man die het leuk vind om dingen te ondernemen en die een goed gesprek niet uit de weg gaat. Kinderen zijn uiteraard geen bezwaar. Ben je het alleen zijn ook een beetje moe en mis je ook die arm om je heen?
Ik leer graag nieuwe mensen kennen om leuke dingen te beleven maar en tegelijkertijd vrij kritisch in nieuwe contacten; dat is niet persoonlijk bedoeld maar heeft te maken met het feit dat ik al heel veel mensen ken.. Ik heb een hekel aan mensen met een kort lontje of die niet voor reden vatbaar zijn.